Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, előfordul nálatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, előfordul nálatok, hogy aggódtok amiatt, hogy a párotok leszólja a ruhátokat, sminketeket, frizurátokat?

Figyelt kérdés
és emiatt úgy öltözködtök, fésülködtök, sminkeltek, hogy a férfi kedvére tegyetek?

2019. júl. 3. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tetszik neki, akkor sem fogok máshogy kinézni.
2019. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem, távol áll tőlem a megfelelési kényszer. A saját stílusomban érzem magam kényelmesen és ezt nem fogom eldobni senki kedvéért. Ha valami nem tetszik rajtam a férjemnek és finoman megjegyzi (sose szól le bunkón vagy lekezelően, nem olyan jellem, nyilván egy olyannal szóba se állnék), akkor nincs világvége, hiszen nem tetszhet neki az összes ruhám vagy frizurám. Ettől még az adott darabot is hordani fogom, maximum nem a közös randikra. Alapjáraton tetszik neki a stílusom és nem akar megváltoztatni, én sem őt, mondjuk nem is lennénk együtt ha nem így lenne.
2019. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Kéne a francnak olyan pasi, akinek csak a megfelelő körítéssel tetszenék, de anélkül nem tartana vonzónak. És még a nőket tartják egyesek felszínesnek, muhaha.
2019. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont le.. rnám! Amúgy nálunk ilyen jellegű probléma nincs.
2019. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem szokott ilyen lenni. Páromnak már egy nézéséből tudom, hogy mi az ami tetszik neki és mi az ami nem de nem szokott befolyásolni. Neki mindenhogy tökéletes vagyok, nem igazán érdekli, hogy hogy vagyok kisminkelve vagy éppen hogy van megcsinálva a hajam. Hogyha tetszik neki ami rajtam van akkor megjegyzi, hogy csinos vagyok, ha nem annyira akkor nem mond semmit. De olyan még sose volt, hogy nagyon nem tetszett volna neki valami vagy leszólta volna. Tudom róla, hogy leginkább az egyszerűséget szereti de nem fogok emiatt stílust váltani nyilván.
2019. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Visszaoltom, ha komolyra fordul akkor pedig kinyitom előtte az ajtót...

2019. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
húú.. őrült nők ketrece:) nagyon kemények:)
2019. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!