Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim akivel vagyok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim akivel vagyok csak gumival hajlandó velem lenni. De elszakadt és ő elment aids tesztre. Olyan megalázónak tartom. Nekem nincsen más, mondtam neki de ő fél tulságosan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta akkor lenne velem gumi nélkűl ha én is elmennék tesztre.De ez felháborít,mert sose volt semmi bajom és nem vagyok olyan sem.
2008. nov. 23. 13:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én is ugy vagyok vele,hogy nála nem stimmel valami,hiába mondja hogy neki nincsen senkije.Megalázó hogy nem elégít ki orálisan pedig mondtam neki ezerszer hogy én azt szeretem.Nem volt őszinte mikor elment teszre és nem mondta meg nekem.Csak most nem régen,de az már mikor volt!És most hogy ujra elszakadt a gumi szerintem ujból elment csak nem mondta meg megint.Viszont a naturt beválalná?Ha én elmennék?EGYSZERŰEN NEM ÉRTEM.
2008. nov. 24. 07:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem,hogy miért vagy együtt egy ilyen pasival??Egyértelmű,hogy nincs a kapcsolatotokban bizalom,ami az alapja a jó párkapcsolatnak.Normális szexért kuncsorogni egy pasinak..ssss....nem megalázó?

Meg ez a bizalmatlanság is.

Keress mást magadnak,aki méltó társad lesz minden téren az életben.

2008. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Egy ötlet ami szerintem nem megalázó, másokon is tudsz segíteni és a későbbiekben is bármikor "tesztelhetitek egymást". Ez a véradás. Amiket vizsgálnak: vércsoport, szifilisz (vérbaj), hepatitisz B (HBV), humán immundeficiencia (HIV), hepatitisz C (HCV). Természetesen ha bármelyik pozitív eredményt ad, értesítenek. Ingyenes, olykor kapsz csokit, piát. :)
2008. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!