Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párkapcsolatban az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban az egyik fél dohányzik, idővel hogy alakul a kompromisszum ilyen téren? Idővel leszokik, másik is elkezd cigizni, vagy? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Új barátnőm cigizik, napi 3-7 szálat (tartottam tőle, de szerencsére nem lehet érezni rajta), szeret cigizni, nem akar leszokni (annyit mondott, hogy terhesség idején majd szünetelteti).


Én sose cigiztem (exeim se), így kicsit új a helyzet, nem tudom hosszú távon mi a megoldás...

Jelen helyzetben nem zavar, mert nem érezni rajta, és nem is látszik (anno suliban sok gyereken messziről érződött, és sárgák voltak a fogaik), nem tudom min múlik, talán a minőségen és a kis mennyiségen, ami remélem nem változik...


Illetve érzem, hogy kellene valami kompromisszum, mert sokszor olyan megosztott a dolog, pl. egyedül kimegy cigizni (lakásban nem), ami kicsit olyan kiközösítés :) Meg ha többen kocsival megyünk valahová, és meg kell állni, bolt előtt csak rá kell várni, az is kicsit olyan...

Gondolkodtam, hogy én is kipróbálom milyen cigizni - ezzel kapcsolatban mi a tapasztalat? Volt aki a párja miatt kezdte el? Ha megbánta, miért?

Pénz relatív, nyilván a páromat nem zavarná mert ő is cigizik, egészségileg 30 évesen nem izgat (nyugtalanabb lennék ha 12 éves koromtól cigiznék, és 50 körül jönnének a problémák), de ilyen korban belegondolni, hogy bajom lesz 40-50 év múlva (70-80 évesen, amikor reggelente fejbe lőné magát az ember, mielőtt az unokája bejön tisztába tenni...)

Szóval kinek hogy alakult, mi a véleményetek?

30/F


2020. máj. 4. 20:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én csak a másik oldalról tudok neked írni. Dohányos nő vagyok. Volt több nem dohányzó párom,mellettem általában kocadohanyosok lettek.(Néha elszívtak egy szálat az enyémbol.)Szerintem ezért semmiképpen ne szokj rá, de légyszi, ha nem tudod elfogadni, akkor most hagyd ott! O dohányzó, így ismerted meg így fogadod/nem fogadod el. Lehet, hogy egyszer le fog szokni, maga, vagy a gyereke miatt, de nem miattad. Rohadt idegesítő, amikor a rózsaszín köd elmúltával a fejéhez vágod, hogy utalod, hogy dohányzik, különben is szokjon már le. Ha nem ígért ilyet, akkor az alaphelyzet, hogy dohányos párod van. Ha tetszik szuper, ha nem, akkor nincs keresnivalotok egymás mellett. Ha mégis leszokik egyszer saját döntéséből, akkor legfeljebb örülsz neki.
2020. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%
En a finom noi cigarettakat szivo ismeroseim leheletet budosnek ereztem, dohanyos ferfi csokjat undorito izunek. Baratsagban sem tudnam toleralni szemely szerint.
2020. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Párom se dohányzik! Kimegyek egyedül, nem érzem magam kiközösítve...

N27

2020. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem az alapján "választok" barátokat, partnert meg főleg nem, hogy cigizik-e vagy sem. A társaságunk 95%-a cigizik, eszembe nem jutott azért nem szóba állni egy amúgy tök normális, kedves, jófej emberrel, csak mert cigizik. Páromnal ugyanígy voltam. Cigizett, mikor megismerkedtünk, de mivel ennyi alapján nem lehet megítélni, hogy milyen a másik, nem ítéltem el kapásból és nagyon jól tettem, mára már ő a férjem és mindennél jobban szeretem. Én speciel soha nem kategórizaltam ismeretlenül embereket, egyetlen apró dolog alapján, de hát nem vagyunk egyformák, szerencsére.:)
2020. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm cigizett, én is rászoktam. Amióta nem vagyunk együtt, leszoktam róla, nincs "motiváció". Se a szüleim, se a környezetemben nem dohányoznak. Társaságban valahogy sose érezzem késztetést, hogy rágyújtsak, vele viszont jó volt és kívántam
2020. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kimegy az erkélyre, vagy az ablaknál bagózik. Problem solved.
2020. máj. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Eszem ágába sincs szakítani ez miatt - én úgy vagyok vele, hogy párkapcsolatban mindenhez pozitívan kell hozzáállni (ez a "kibírom, elviselem" nálam fel sem merül a párommal szemben).


Na meg kicsit kiközösítésnek érzem, hogy egyedül kiküldöm az udvarra cigizni... Ez kb. olyan, mint mikor hozzám költözött, és közölte, hogy hazamegy, mert megjött neki (nem értettem), aztán közölte, hogy az exe mindig hazaküldte, nehogy összevérezze az ágyneműt (azt hittem viccel, 2 évig voltak együtt...)


Akkor már ha alkalom szerűen is, de kipróbálom milyen (konkrétan nem tervezek rászokni, csak ez általában kialakul).

2020. máj. 5. 10:40
 18/19 anonim ***** válasza:

17# "aztán közölte, hogy az exe mindig hazaküldte, nehogy összevérezze az ágyneműt"


Ez de durva :D

Persze az ágynemű összebármimásozásával gondolom nem volt probléma ;)

2020. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Az "összebármimásozásával" nem, a mosással már annál inkább, mert az exe felfogása miatt csakazértis beleadtunk mindent :)


Ma kipróbáltam a cigit, de egy enyhe szédülés és pár perc amolyan belassult nyugodt állapot érzés kivételével nem éreztem semmit... fura volt, valahogy jobb érzésre számítottam (ha már ennyien csinálják).

2020. máj. 5. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!