Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha egy párkapcsolatban az egyik fél szinte semmiben se hajlandó segíteni a másiknak?

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyzetben max heti 1x megyünk boltba. Felváltva hol a párom, hol én. A bevásárlás viszont nem éppen zökkenőmentes ha neki kell mennie. Semmi "női" dolgot nem hajlandó venni, mert ő aztán azok között nem keresgél (sampon, tisztítószer, törlőkendő, körömlakk). Nem tudom egy felnőtt 45 éves férfinak miért okoz gondot, hogy megvegyen egy ilyen terméket.

Többet vagyunk most itthon, mint korábban. Rendeltem öntapadós bordűr csíkot, gondoltam szabadnapomon majd felteszem. Eszembe se jutott, hogy őt megkérjem erre, attól mert nő vagyok még úgy gondolom fel tudok egy öntapadós tapétát tenni a falra. Amikor meghallotta, hogy mit rendeltem közölte, hogy rá nem számítsak, nem fog segíteni. Nagyon aprólékos munka, nem fog vele kínlódni. Nem kértem meg,hogy segítsen, nem is gondoltam rá. De ezen hogy kijelentette ő nekem nem hajlandó segíteni nagyon kiakadtam.

Ha ő engem megkér valamire természetes hogy segítek neki, még ha éppen nincs is kedvem hozzá. Szerintem egy normális kapcsolat arról szól,hogy a felek kölcsönösen segítik, támogatják egymást. Szerintetek? 34/N


2020. máj. 4. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Az én párom tampont is hoz nekem, ha kell. Ez a különbség férfi és kisfiú között. Őt baromira nem érdekli, mit gondolnak mások.
2020. máj. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Valami mentális baja van.... Nem élnék vele együtt.
2020. máj. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6%

Lefordítom a történetet férfi nyelvre:

A kedves, odaadó, szerető feleség szeretné feltúrni az egész lakást, mert új, öntapadó tapétát talált, és most brühühüzik egy nyilvános fórumon a férjét szidva, mert a férj nem partner a 238687392-dik tapétacserében....


Körömlakkot akarsz vetetni a férjeddel....gratulálok.


Gondolom ő sem vetet veled racsnis spanifert, vagy önadagolós fűkaszafejet veled...


Te, nősovén.


De ez egy ilyen fórum, itt, feleséget szidni, aaaaaaaaaaaaaaz, kizárt.


És most jól érzed magad cicus?

2020. máj. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A férfiak nem tisztálkodnak? Vagy miért női dolog a sampon? :D A párod egy bizonytalan, töketlen pasi, aki azt hiszi, attól lesz macsós, ha retkes körülötte a lakás.


Egyébként meg nem, nem normális, hogy nem segít semmiben.

2020. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
13, véletlenül tudom, mi az a racsnis spanifer, ezzel nem mondtál újat. Egyéb kérdés? 😉
2020. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de azért a racsnis spanifert ne tegyük már egy lapra a tamponnal.

Bemész az üzletbe, a tej és a papírzsebkendők mellől lekapsz egy tampont amire az asszony megmondta előre hogy a kéket vagy a sárgát. Mi olyan bonyolult ezen?

De hát igen ez már férfi vagy fiúcska kategória. Az én barátom is mindig hoz nekem gond nélkül bármit, és én is hoznék neki.

De ezt is szeretem benne, hogy egy igazi férfi aki nem tart mások véleményétől, és tudja hogyha be akarja oda rakni, akkor ápolnia és óvnia is tudni kell.

2020. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!