Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiútól megkérdeztem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiútól megkérdeztem hogy hány csajt hülyít (én is bejövök neki) és azóta nem nagyon beszél velem és szó nélkül lemegy. Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

mérges voltam és azért kérdeztem meg tőle...

azért kérdeztem meg tőle hogy hány csajt hülyít és azért voltam mérges mert olyan képet kért amin csak francia bugyi van rajtam. és ez eléggé kiakasztott mert nem rég óta ismerem. de a fiú nagyon tetszik és ahww(L)

még jobban elásnám magam ha bocsánatot kérnék tőle?


2010. júl. 28. 22:05
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
jólvannaa... most az eccer bekell látnom hogy nektek van igazatok... :P blőőőőxd
2010. júl. 28. 22:34
 22/47 anonim ***** válasza:

Funk'n'stein, meg funktasztikus ugyanaz :D

Legalább ezen ne vitázz :D

2010. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 Funktasztikus ***** válasza:
ezt mondtam én isXDXD
2010. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Tudom, csak már más a neve mióta különvált bustától.

Kérdezőnek meg: hagyd azt a pasit mikor le sem sz*r téged, mit foglalkozol vele?

Ha meg akarsz tőle valamit írd meg neki mert magától nem tudja.

2010. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Funktasztikus ***** válasza:
pasi ugy is keresni fogja ha baja van.. ilyenen ne idegeskedjen de azért kicsit tapintatosabb is lehetett volna kérdező:Dnem ugy kelet volna kifejezni hogy hány csajt hülyit..D
2010. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

jó és hogy írjam neki??: cső szivi bejösszenekem??

vagy..beléd zúgtam mint vak ló a szakadékba vedd már észre??

vagy mit??

2010. júl. 28. 22:39
 27/47 Funktasztikus ***** válasza:
hanem:hány csaj tetszik még rajtam kivül ugye már tapintatosabb:D
2010. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 Funktasztikus ***** válasza:
amikor meg képet kért csupán ennyi: bocsi deh ez csak magamra tartozik és a leendö barátomra vagy ilyesmit..:D
2010. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Írd ezt:

Szia, az a helyzet, hogy megtetszettél nekem, utána mondod, hogy mi tetszett meg benne, te is hasonlóan érzel?Ha szeretnéd jobban megismerkedhetnénk.

De személyesen mondd ezt lehetőleg, de ha nincs rá lehetőség jó msn-en is.

2010. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 Funktasztikus ***** válasza:
deh nehogy már a lány kérjan bocsánatot:D
2010. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!