Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiútól megkérdeztem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiútól megkérdeztem hogy hány csajt hülyít (én is bejövök neki) és azóta nem nagyon beszél velem és szó nélkül lemegy. Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

mérges voltam és azért kérdeztem meg tőle...

azért kérdeztem meg tőle hogy hány csajt hülyít és azért voltam mérges mert olyan képet kért amin csak francia bugyi van rajtam. és ez eléggé kiakasztott mert nem rég óta ismerem. de a fiú nagyon tetszik és ahww(L)

még jobban elásnám magam ha bocsánatot kérnék tőle?


2010. júl. 28. 22:05
1 2 3 4 5
 31/47 Funktasztikus ***** válasza:
legyen tartásod:D az már pluszzpont hoyg nem tiltott le..
2010. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Funktasztikus ... ez fencsi válasz.. ha lehetne 20% rámennék a jóválasz zöld izéra... mind1..


akkor ha legközelebb feljön.. megmondom neki hogy ezt így és így értettem és hogy bocsi... ez nemjó?:/

(a válaszokból rájöttem hogy jobban el se áshattam volna magam)

2010. júl. 28. 22:45
 33/47 Funktasztikus ***** válasza:
deh ha nem engedi hogy kommunikálj vele akkor hiába irsz neki:Dha egyböl lelép akkor nem érsz vele semmit:/
2010. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Úristen! Jó kretén lehet az a pasi... Attól, hogy jól néz ki meg tetszik nehogy bocsánatot kérj már tőle! 1000 jó pasi van még rajta kívül. És hidd el, hogy nem akarna járni veled, csak sexelni! Azt meg, hogy nem küldtél képet nagyon jól tetted. Egyszer egyik barátnőm bedőlt egy ilyennek és küldött...hát inkább nem mesélem el a sztorit...

Hagyd a srácot a fenébe, és ő is hagyjon téged...keressen másik r*bancot akit b*szhat! Én egy ilyen sráccal szóba se állnék!

18/L

2010. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Funktasztikus ***** válasza:
am jah scak megakar digidugizni:Dha a pasi normális nem kér ilyet a csajtol:D több zer külömb pasi van nála aki nem ekkora kretén:D
2010. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

szóval...haggyam a p_csába??XD

lehet az lesz:D

és ezen a digidugizós cuccon annyi röhögtemxdxdxd"d

2010. júl. 28. 22:57
 37/47 anonim ***** válasza:

annyira kifunkoltam magam, de mostmár válaszolok is.

Srác vagyok, éés nem egy nagy casanova, de egy időben lógattam több pecabotot is, éés ez elég nyilvánvaló volt. Az egyik csaj, aki elég normális volt erről tudott, és ő konkrétan beszólt rá, éés nem ásta el magát, hanem egyszerűen offolgattam a többit, aztán megmutattam h tudok frankó lenni. Ő örült, én örültem.

Viszont az, h fehérneműs képeket kérdeget, az nem a legjobb dolog, ha rám hallgatsz, akkor vagy eléred azt, amit ez a csaj nálam, de ahhoz nem bocsánatkérés kell, hanem konkrétan elétenni, h ez neked nem tűnik komolynak. Ha tényleg komolyan akar valamit, akkor ezt tudatosítja, éés lerázza a többi -feltéve, ha van. Vagy erről ennyit.

Tényleg, tartás legyen benned, ne érd be a csontokkal, ha van hús...pláne nem úgy, h még a csontért is te alázkodsz meg.

Én ezt tudom mondani..:D

2010. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Miért jön be neked annyira ez a pasi?

Jó nagy se*gfej lehet:D

2010. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 Funktasztikus ***** válasza:
lány ismim mondta hogy digidugi mert szerinte ez olyan cukiXDD én se vagyok kaszanova söt még nem volt senkim se de ekkora tapló nem vagyok:P
2010. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
az lehet hogy ő azért tapló mert az hiszi hog helyes és megteheti?
2010. júl. 28. 23:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!