Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiútól megkérdeztem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiútól megkérdeztem hogy hány csajt hülyít (én is bejövök neki) és azóta nem nagyon beszél velem és szó nélkül lemegy. Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

mérges voltam és azért kérdeztem meg tőle...

azért kérdeztem meg tőle hogy hány csajt hülyít és azért voltam mérges mert olyan képet kért amin csak francia bugyi van rajtam. és ez eléggé kiakasztott mert nem rég óta ismerem. de a fiú nagyon tetszik és ahww(L)

még jobban elásnám magam ha bocsánatot kérnék tőle?


2010. júl. 28. 22:05
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
nem, azért tapló, mert ilyen buta libák, mint te, már órák óta itt picsognak egy ilyen baromság miatt, csak az ő két szép szeméért...szerencsétlen idióta...
2010. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 Funktasztikus ***** válasza:
szard le a pasast millió külömb van.... van pár rendes srác de ahhoz nagyon keresni kell öket...
2010. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
itt van a funktasztikusunk is, vedd fel msn-re, biztos jó gyerek, nem is csak lyukra játszik...éés láthatod milyen segítőkész, éés törődő. :D
2010. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is vedd fel, agyilag összeillenétek:D
2010. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 Funktasztikus ***** válasza:
tudod kedves 75ös ne hogy azt hidd hogy én idióta vagyok..XDXDdeh am más embernek kismillió nagyobb problémája van mint hogy egy taplótól hogy kérjen bocsánatot:Dutolsó elötti én mindig az vagyok..XD
2010. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindketten gyerekek vagytok... De ha így viselkedik veled, akkor ne foglalkozz vele... Viszont legközelebb egy másik fiúnál előbb gondolkodj, mielőtt leírnál valami butaságot :)

üdv 25/L

2010. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
tuttam hogy csak hülyít az a hímringyó :@ húú most nagyon uuttáálloom.
2010. júl. 31. 21:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!