Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés

21f, 20l, majdnem 1 éve együtt.


Hétfő reggel telefonon beszéltünk a barátnőmmel, de valamin összevesztünk. Kb. 10-15 vita után mondtam neki, hogy délelőtt órám van, délután dolgoznom kell, szóval fejezzük be a vitát, majd este, ha mind a kettem lenyugodtunk és átgondoltuk az egészet, akkor nyugodt fejjel beszéljük meg.


Erre a fejemhez vágta, hogy "jó, akkor addig majd foglalkozik velem a Dávid", aki az exe.

Visszakérdeztem, hogy ha ennyire azt akarja, hogy vele foglalkozzon, miért velem, és nem vele van.

A válasza azt volt, hogy "mert barátnője van, de ha nem lenne, akkor újra összejönnék vele, mert egy félisten teste van, és szexelni nagyon szeretettem vele".

Ekkor mondtam neki, hogy most fejezzük ezt be, nekem dolgom van, majd erről is beszélni fogunk, és letettem a telefont.


Ez reggel 8 órakor volt, majd 13 óra körül rám írt, hogy ne haragudjak, majd hívjam fel.

Este 9 óra körül felhívtam, elmondtam neki, hogy az nem baj, ha összeveszünk valamin, de az, hogy ilyenek mondjon, azért túl megy minden határon, és 1-2 napig ne is beszéljünk, mert most nem vagyok rá vevő. Folyamatosan bocsánatot kért, nem gondolta komolyan, nem tudja, hogy miért mondta, ne haragudjak, stb.


Azóta kb. óránként rám ír, hogy bocsássak meg.


Érthető, hogy most egyáltalán nincs kedvem hozzá? Nagyon szerettem, de a mondata óta, mintha kiábrándultam volna belőle teljesen, annyira, hogy inkább szakítanék vele...


2020. máj. 6. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék... Ha valaki epekedik egy pasi után akkor azzal beszélt is aki gondolom lepattintotta és jó vagy ilyenkor te. Hagyd. :( 24N
2020. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megerősítést kaptam belőlük, hogy érdemesebb lenne szakítanom vele.


Tegnap este felhívtam, hogy szakítsak vele, de előtte kiváncsiságból rákérdeztem, hogy miután letettem, mi volt.


Felhívta az exét, hogy panaszkodjon, beszélgettek a vitánkról, majd küldött egy képet neki, más nem történt.

Nem is kértem, magától elküldte a beszélgetést, hogy olvassam el nyugodtan, ha nem hiszek neki.


A beszélgetésben csak a vitáról írt neki, hogy utána miért tettem rá a telefont, arról nem. Az exe párkapcsolati tanácsokat adott!!!, ami tartott kb. 5 percig, majd utána elkezdett izgató képekért könyörögni, ami nagyjából így nézett ki:


" - cserébe kapok valami szexit?

- nem

- naaa, régen mindig kaptam valamit

- nem küldök semmit

- cserébe én is küldök neked valamit".


Végül felvett egy olyan felsőt, amin akkora kivágás van, hogy szinte kint van mindene. Állítólag nem akart képet küldeni neki, de csak így hagyta abba a könyörgést. Az, hogy kint van mindene, az szerinte nem gond, mert nem tehet arról, hogy nagy a melle.


Szóval ő is csak megerősített abban, hogy szakítsak vele.

Nem tudom, hogy most ezt direkt csinálta, vagy tényleg nem fogja fel, hogy miket csinál, de a lényeg, hogy szakítottam vele.

2020. máj. 7. 08:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom azért, mit mondott mikor szakitottál?
2020. máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát ugye, nem értette, hogy kihívó képeket nem kellene másnak küldenie, ha van párkapcsolata, akkor sem, ha a másik könyörög érte.


Mikor mondtam, hogy szakítani akarok, és elmondtam neki, hogy miért szeretnék, akkor kicsit kiborult. Mondta, hogy engem szeret, nem tudja, hogy miért mondta ezt, nem is gondolta komolyan, csak a vita hevében valahogy ez jött ki belőle. Az exével csak barátok, nincs köztük semmi, csak én kellek neki, higyjek neki.


De én szeretném tartani magam a szakításhoz, mert nagyon kiábrándító volt ez nekem. Az egyik válaszolót idézve, majd találmi fog olyat, akinek soha nem mondana ilyet, én meg olyat, aki nekem nem mondana ilyet.


Most kicsit én is rosszul érzem magam a szakítás miatt, néhány napig biztos így is lesz, de majd idővel jobb lesz mindkettőnknek.

2020. máj. 7. 10:50
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyi vigasztaljon, hogy nála nem lesz soha olyan ember, akinek ne mondana ilyet. Egy nem túl okosnak tűnő, másokra akaszkodó, csak a maga érdekeit néző hisztérikus lánnyal voltál együtt, örülhetett hogy eddig eltűrted.


Ha az exéhez futott tanácsért, akkor végig kapcsolatban voltak, ki tudja hányszor ment oda vigasztalódni vagy miket küldött még neki. Nem beszélve arról, hogy az előző exekkel is ugyanúgy csinálhatta ezt.

2020. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%

Fraanc... 😃 jó döntés a szakítás!

...de azért kíváncsi lettem volna, hogyan bizonyítja, hogy te vagy neki az igazi 😃

2020. máj. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!