Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lenne érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Novemberben jöttünk össze. Mind a ketten 21 évesek vagyunk. Egy egyetemre járunk (ahol kevés lány van).

Amikor még nem jöttünk össze egészen más volt. Nagyon imponált, hogy találtam egy olyan lányt, aki szereti a hasonlóan debil fekete humort, mindeközben tök aranyos. Tök jól el tudtunk beszélgetni. És volt benne valami titokzatosan vonzó. Alig vártam hogy írjon. Sok mindenről el tudtunk beszélgetni. Úgy éreztem, hogy újra szerelmes tudok lenni, és valami igazán különlegeset átélni.

Aztán eltelt az első hónap... Folyamatosan, szó szerint MINDIG az aurámban volt. Ahová mentem, ő is jött. Amikor valamelyik haveromhoz mentem, közölte hogy ő is jön. Amikor a szüleimmel vacsoráztunk és poénból megemlítettem anyának, hogy milyen abszurd helyre lenne érdemes nyaralni menni (szoktam hasonló abszurd dolgokkal otthon viccelődni). Kijelentette, hogy szívesen jönne.

Amikor írt nekem valaki messengeren odafordította a fejét és végigolvasta, ami nagyon zavart már a sokadik alkalommal (nem volt titkolnivalóm, csak egyszerűen sok volt).

Volt vele közös tárgyam az előző félévben (innen is ered az ismertség), és amikor zh-t írtunk folyamatosan engem bámult, ami miatt nem tudtam úgy teljesíteni ahogy kellett volna, és nem sikerült.

Sőt, ami a legrosszabb volt. MINDIG ugyanazokat a szavakat, mondatokat használta. Amikor társaságban voltunk előre tudtam, hogy mire hogy fog reagálni. Tudtam volna írni egy 0,5-1 oldalas word dokumentumot, hogy az esetek 90%-ban mire mit fog mondani (nem túlzok, és nem is akarom ezzel itt lejáratni, de tényleg így volt).

Az első hónap úgy telt el, hogy levegőt sem hagyott venni. A beszélgetéseink nem olyan volt, mint a kapcsolat előtt. Volt már olyan barátnőm, aki szintén ragaszkodó volt, de nem ennyire! Bírom a szeretgetést, meg a nyaggatást. De ez már túladagolás volt számomra.

Folyamatosan velem akart lenni, jött utánam, állandóan szexelni akart.

És ez már megijesztett engem. Nem külön-külön, hanem egyben. Jött a karácsony, hazajöttem. 2 nap után már borzasztóan hiányoztam neki. De nekem nem hiányzott, sőt, örültem hogy egy kicsit végre magammal is tudok foglalkozni. Nem vagyok videojáték függő, de abban az 1 hónapban annyi időm nem volt mellett, hogy összesen 2 órát játszak.

Azóta beszéltem vele erről, hogy hagyjon nekem valamennyi teret. A második hónapban sem hagyott sokkal több teret, észre sem vette, hogy nekem szükségem lenne rá. De ekkor már én mondtam neki, hogy most legyünk egy picit külön, vagy hogy valahova egyedül vagy valamelyik haverommal szeretnék menni. Minden alkalommal láttam rajta, hogy nagyon szomorú. De már magamat sem akartam fárasztani ezzel. Aztán a 3-4. hónapban valamennyivel jobb lett. Sikerült változnia, nem lóg mindig a nyakamon. De még úgy is néha soknak éreztem, de kényelmesebben éreztem magam a kapcsolatban.

Utána jött a koronavírus, a karantén. Az első 2 hétben folyamatosan bombázott az üzeneteivel. Kezdett visszatérni a ragaszkodása. Hétről hétre kezdtünk hozzászokni a karanténhoz, ami idővel azzal járt, hogy keveset beszélünk messengeren vagy akár telefonon (napi max 5 üzenetváltás). Ma már változatosabban beszél/reagál valakinek a mondandójára. De mint írtam, koránt sem beszélünk már annyit.

Igazából ha valami bajom van, nem mindig merem megemlíteni neki. Mondok egy példát.

"Fáj a fejem". Az ilyenekre általában úgy szokott reagálni, hogy "sajnálom hogy fáj a fejed" (sokszor csak ilyeneket ír).


Nem ilyen hosszúra szántam, szóval köszönöm, hogy elolvastad!

A fejemben van egy körvonalazódott terv a jövőt illetően, de inkább nem írom le (max később). Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy látjátok? Van esély arra, hogy úgy működjön ez az egész, mint mielőtt összejöttünk volna?



2020. máj. 6. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem aggódnék annyira.Nála az első időszak ilyen.Kicsit ragaszkodóbb,mint az eddigiek.Vuszont,irtad,hogy kezdett alábbhagyni ez a dolog.Lehet,hogy korábban jobban rá volt utalva arra,hogy mellette legyen valaki,vagy elvesztett valakit,és most tudat alatt veled ezt nem szeretné megélni.

Amúgy mindig az első néhány hónap,kinek mennyi,amíg leszáll a rózsaszín köd,lazulnak a dolgok.

Később, lehet annak is örülsz majd,ha az asszony főzött valami ebédet!!

2020. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem is túlagyalod. Igen az elején a csimpaszkodása túl sok volt. Most, hogy külön vagytok kicsit végre le tudott szállni és önmagában két lábán megállni (érzelmi síkon). Viszont, msot mit írjon, hogy fáj a fejed? Én sem tudnék mit mondani rá, szóval nem értelek.
2020. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért te mit reagáltál volna arra ha ő írja hogy fáj a feje? Körül kellett volna ugrálnia hogy jaj "üngyürüm büngyüröm" , szegénykém?!
2020. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként te szereted?
2020. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 Elképzelhető, hogy rossz volt a példa amit írtam. Itt nem azon van a hangsúly, hogy fáj a fejem. Írhatnám azt is, rosszul sikerült a dolgozat, elvágtam a kezem késsel, vagy bármi mást. Nem úgy reagál az ilyenekre, mintha törődne vele.

"Sajnalom, hogy elvágtad a kezed."

Vagy ez csak nekem tűnik furcsa, hogy mindig mindenre így reagál?

2020. máj. 6. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert mégis mi a fost írjon? :D
2020. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Szegény kérdező, kifogott egy csajt aki szereti. :( brühühü.

Dobd ki, majd jön valaki aki szarni fog a fejedre úgy, ahogy te elvárod.

2020. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Ha te szereted hogy neked mindig mindenre ugyanazt válaszolják, akkor "izgalmas" életed lehet
2020. máj. 13. 00:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Mégis mit írjon, komolyan kérdezem!


A saját magad által írt példákra írd meg, hogy szerinted mi lenne elfogadható.

2020. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!