Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek elegem van a páromból, lányok mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves lány vagyok és kb 2 éve költöztünk össze a vőlegényemmel. Osszekoltozesunk előtt nagyon takarékos volt, de azóta teljesen megváltozott. Volt hogy heti fizetést kapott, most éppen havit kap, de ha 80 ezer ha 200 ezer ha 400 ezer Ft van a kezébe elveri 1 hét alatt. Minden felesleges dolgot megvesz amire semmi szükségünk nincs. A hónap utolsó hetére meg marad max 1000 Ft... És fel van háborodva.. És hónapok óta ez van. Annyiszor összevesztem emiatt vele és mindig ígéri Hogy változtat, máshogy lesz a következő hónapba.. De sose változik.. És rengeteget veszekszunk emiatt.. Mit csináljak? Ilyen miatt elhagynad a párodat? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
2020. máj. 7. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elhagynám. Ilyen felelőtlen emberrel nem szabad tervezni.
2020. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja magát lefoglalni semmivel, és ebbe tölti az idejét. Ez már kb olyan, mint amikor valaki szerencsejáték függő. Csak ő nem játszik, hanem megvesz mindent szart.


A nők 90% simán rá fogja mondani, hogy hagyd ott, mert ezzel stagnál a kapcsolatotok és nem hogy fejlődne, nem halad sehova.

Nem gondol a jövőre, nem tesz félre. Nem érdekli. Gyereket szülsz neki és akkor is ez lesz, ott leszel gyerekkel együtt a nyomorba? Férfiként mondom azt, hogy dobbants.

2020. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Azt mondod a vőlegényed, te mennyire tudsz egy ilyen pazarló emberrel tervezni a jövőre nézve? Mert szerintem sehogy. Én nem szívesen költöznék össze, házasodnék össze vagy kerülnék közös kasszára egy ilyen emberrel, szóval elhagynám, igen, hosszú távon nem látnék benne megfelelő partnert.
2020. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha azt mondta változtatna, akkor azt el is kéne kezdeni. Beszélj vele rendesen, hogy ez így nem mehet tovább, menjen el szakemberhez és kezdje el kezeltetni magát. Együtt nézzétek át a lehetőségeket és segíts az elindulásban. Ez a nulladik lépés. Nem kell fenyegetőzni hogy elhagyod vagy más történik, szimplán magáért és a kapcsolatért akarja tenni, ne a következmények miatt.


Ha nem megy bele, nem érdekli vagy nincs változás, akkor nem tudsz mit tenni, marad a búcsúzás. Az előbbi megoldásnál fel kell készülni hogy hosszú út áll előtte, hisz oka van annak hogy eddig így élt. Meg kell értenie miért tette, teszi és hogyan vegyen vissza. Türelem és nem kis idő kell ehhez, nem csak tőle, de tőled is. És persze benne van hogy lehet már nem tud megváltozni, vagy legalábbis nem hosszú ideig és ha sikeres is egy ideig, visszazuhan a mostani állapotába.


A másik verzió amit már írtak, hogy rögtön szakítasz, ez a gyors lehetőség. Azonnal megoldódik, nincs vele munka, nincs több feszültség és egyből eltudod kezdeni a jövőd építését. Az már a te döntésed hogy ebben a kapcsolatban látsz-e még valamit.

2020. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En nem tudnek ilyen emberrel egyutt lenni. Hogy lehetne vele tervezni? Egy nyaralast nem lehetne konkretan, mert az utazas elott jonne ra, hogy hopp elverte minden penzet... nem hogy autot, lakast, gyereket vallalni. Felesleges vele maradnod.
2020. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel már ne beszélj. Lépj le minél gyorsabban. Menthetetlen.
2020. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. máj. 8. 07:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Közös kasszán vagytok? Ha igen kezeld te a pénzt és csak akkor adj neki ha valamit venni kell. Nálunk így működik az ő kérésére.
2020. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Ne kövesd az utolsó tanácsát. Hagyd el és keress egy olyat akinek nem te vagy a mamája. Egyenrangú partnert keress.
2020. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!