Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy egy férfi kibírja, hogy csak egy nővel szexelt egész életében?

Figyelt kérdés
A párommal mi vagyunk egymásnak az elsők, engem ez egyáltalán nem zavarna, nem vágyom másra "próba" szinten sem. Neki viszont volt már megjegyzése erre vonatkozóan az elmúlt időszakban, de persze "csak viccelt"... De annyiszor mondta már, és tudja, hogy nekem szarul esik, hogy ő mással is akarna szexelni, hogy azért nem veszem be, hogy tényleg "csak vicc". Félek, hogy ebből előbb-utóbb megcsalás lesz. :( A férfiak tényleg nem bírják ki egy nővel? Van, aki elvette feleségül azt, aki az első volt neki, és azóta se csalta meg? (Egyébként 27 évesek vagyunk, 11 éve együtt).
2020. máj. 8. 08:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen utalgatásoknak van valami alapja...
2020. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mennyi az esélye, hogy kibírja? Sajnos jóval kisebb, mint az, hogy én pontosan 0 nővel fogom kibírni.
2020. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
11%
Ne viccelj, én se bírnám ki. Szerintem hosszú házasságban nem akkora tragédia, ha néha-néha befigyel egy szex másokkal. Magadban vágyakozni és emészteni magad egészségtelenebb. 28/N
2020. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz az, hogy minden vicc felig igaz. Foleg abban az esetben ha tobbszor is viccelodik az illeto ilyesmivel, ez azt jelenti,hogy foglalkoztatja a dolog.

11 ev rengeteg ido ilyen fiatalon, es gratulalok hozza. Az elso kapcsolatomnal en is azt hittem tarthat orokke, de elkezdtem masokkal flortolni, masokat kivanni es vegul ossze is jottem massal, pedig elotte hatarozottan allitottam, hogy eleg nekem az elso es kitart orokke a szeretetunk. De nem igy lett. Es az mellekes, hogy egy betegelmeju ember volt es kesz csoda hogy eltartott ameddig, de ha nem lett volna az is vege lenne mar. Szerintem fontos, hogy milyen csaladi pelda volt elotte, miben nott fel.11 ev alatt eleg monotonna tudnak valni a dolgok es kokemenyen meg kell dolgozni, hogy fent legyen tartva az erdeklodes.

2020. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A mi generációnkban? Ahol mindenhol azt nyomatják, hogy éld ki magad, meg nem elég egy emberrel szexelni, mert lemaradsz valamiről?... Hát elég kicsi.


40-50 éveseket ismerek, korunkbelieket is 2 ilyen párt. De senki fejébe nem láthatsz bele teljesen (a párodéba sem), hogy valójában mi zajlik benne szerintem..

2020. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ,hogy néz ki az a férfi:) ha nem a nők esete és még jó dumája, meg pénze sincs, akkor simán kibírja, mert kénytelen. Megmarad annál a nőnél, aki beengedi az ágyába:)
2020. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szerintem kölcsönös tisztelettel és szeretettel, illetve jó kommunikációval ki lehet bírni. El kell mondani, ha van valami szexuális igény, valami újdonság, amit ki szeretnétek próbálni egymással az ágyban (és ez nem kell, hogy hármas legyen)

Ahhoz, hogy meg tudd, hogy valóban mik az igényei, mit szeretne, beszélned kell vele. Lehet, hogy nem akar más nővel lenni, csak veled nem tudott kipróbálni valamit az ágyban, amit ki akart, mert te nem voltál vevő rá/nem mondta el neked a vágyát

Öltözz szexin, figyelj a megjelenésedre, és a legfontosabb, hogy beszélj vele erről.

2020. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell "kibírni", mármint... az csak egy farok meg egy punci. Ugyanúgy bedugod, ugyanaz a sztori vége... nem értem, az emberek miért nem emberek, ha a dugásról van szó.


Életed szerelmével szexelni és örökké együtt lenni = kibírás

Szanaszét baszni = élet


Csodaszép világban élünk.

2020. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Ha valakit szeretsz, akkor ez nem a kibírásról kell, hogy szóljon.
2020. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Én szerintem meg nem a világvége, ha a párod esetleg megcsalt, vagy meg fog csalni.... A párok 70%-ában van, volt, vagy lesz megcsalás valamilyen szinten, és attól még ugyanúgy boldogok és rendben van minden. Persze személyiségfüggő, és kérdés, kinek mi fér bele, de én azt gondolom nem dől össze a világ, ha tapasztalatot szerez mással is. Még az is lehet hogy kamatoztatni tudja otthon a megszerezett tudást :)


De ha meg akarod akadályozni, javaslom hogy néha vedd kicsit perverzebbre a figurát. Szerepjátszás, bilincselés, játékok, újdonságok, együttlét idegen helyen stb. hogy ne is jusson eszébe máshoz menni

2020. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!