Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírom.

Figyelt kérdés

Tegnap este találkoztam barátnőmmel...Anyukája kijött és elkezdett osztani...hogy ne keressem többet a lányát meg hasonlókat...és most nem tudom hogy mi lessz velünk.:/

szerintetek?

Ő 15/L Én 17/F


2010. júl. 29. 09:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást akkor úgyis megtaláljátok az útját a találkozásnak. Maximum nem náluk és nem olyan gyakran.
2010. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

A barátnőddel beszéld meg! Ilyenkor bevált módszer, hogy nem kell mindent az anyuka orrára kötni. Persze, ha a csaj tényleg szeret téged, és nem ő küldte rád az anyukáját.

Mondjuk az okát se lenne rossz tudni, hogy miért viselkedett így veled.

2010. júl. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást...és nem náluk találkozunk...csak nagyon rossz ez a tudat...:S
2010. júl. 29. 09:25
 4/24 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az anyukája elég bunkó lehet, ha nem adtál rá okot és mégis ilyen hangnemben beszélt veled.:/
2010. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Timi: ) ***** válasza:

Érdeklődj a barátnőd felől,hogy az anyukájának mi baja lehet veled,ok nélkül biztos nem osztott" volna ki,és ha tudod az okot,javíts rajta és megkedvel esetleg és nem fog tiltani titeket.

Ha eleve ilyenek a szülei akkor pedig titokban,máshol találkoztok,de ez kicsik kockázatos,mert előbb utóbb minden kiderül!

Szomorú ez így: (

Remélem sikerül megoldani!

23/L

2010. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
és épp ez az h anyukánál vissza kérdezztem h mérne keressem és semmi válasz.:S
2010. júl. 29. 09:26
 7/24 Timi: ) ***** válasza:
Valami baja pedig biztos van,szerintem a barátnődnek biztos elmondta,hogy ezért+ezért nem találkozhattok,kérdezd meg tőle,szerintem nagyon is tudja...
2010. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Én is remélem...h meg oldódik minden...:)

de szerintem msn-ről le kellet törölnie...:S

mert ilyenkor már fenn szokott lenni....:/

2010. júl. 29. 09:27
 9/24 anonim ***** válasza:

én is megkaptam :S

hogy nem maradhatok ott éjszakára (nem lenne semmi) mert még nem jár ott a kapcsolatunk..

és az anyja nem engedte mert h dugni akarunk. tuti

2010. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

De mi nyilvános helyen voltunk...esélyünk se lenne...én meg alapból nem akarom meg...mert még szűz....és addig várok amíg Ő nem mondja.:)

szval ez sem lehet a probléma....

2010. júl. 29. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!