Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja megismerkedtem egy sráccal, aki vendégmunkásként van a falunkban. Egy átmulatott éjszaka után a karjaiban kötöttem ki. Bántam is, meg nem is. Neki van barátnője, de rossz a kapcsolatuk, bár ezeket a tényeket már csak később közölte... Én úgy vagyok vele, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar. :(

Az a baj, hogy ő belém szeretett...

Viszont én összejöttem két hete egy sráccal, aki már nagyon régóta tetszett, csak nem tudtam, hogy ez kölcsönös. És mellette tényleg jól érzem magam!

Azóta a másik fiúval nem találkoztam. Én mondtam neki telefonon, hogy 1,5 hónap és úgyis elmegy, távkapcsolatot nem szeretnék, és nem lenne jó belemerülni olyan dolgokba, ami nem biztos, hogy hosszú távon jó lenne. Egyfolytában bombáz üzenetekkel, hívogat.

Nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy mi a helyzet... Játszani nem akarok vele, ő mégis annak veszi.

Mit csináljak?

25/l


2010. júl. 29. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne azt mondd neki, hogy a távkapcsolat miatt nem akarsz vele lenni, hanem azt, hogy nem érdekel téged. Akkor azt talán felfogja. Esetleg említsd meg, hogy már mással jársz.
2010. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy megint átmulattál egy éjszakát, csak most más karjában kötöttél ki.

Ne reménykedjen, hacsak holnap megint nem leszel mulatós hangulatodban. Ha igen, akkor még bármi lehet.

2010. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak az a baj, h utána még 3x lefeküdtünk... na, ezt viszont már bánom... mert nem kellett volna....
2010. júl. 29. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Ja igen, hát ez lényegtelen infó volt a kérdés szempontjából gondolom.
2010. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!