Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élünk, de nincs ideje rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, de nincs ideje rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Véleményeket szeretnék😭

Lassan 2,5 éve vagyunk együtt a párommal. 9 hónapja költöztünk össze.Az elején minden szép volt és működött is. Hétköznap dolgoztunk de minden délutánt együtt töltöttünk 3ban(mert van egy kislányom,aki nem közös)

Mivel még soha nem voltunk kettesben a 2és félév alatt( hihetetlen, de ez így van. Mindíg akkor taliztunk amikor pl nem volt ovi,munka mikor még nem laktunk együtt távol éltünk egymástól. De jól működött..

Aztán összeköltöztünk. Szeptember óta mindíg feldobom,hogy vegyünkki egy napot amíg a gyerek oviban,hogy legyünk kettesben.

De mindíg azt mondja dolgoznia kell nincs ideje. Ez így megy mostmár szeptember óta.Megbeszéltük nem vállalunk hétvégén munkát,hogy legalább akkor legyünk együtt. Kb 2 hónapja már szombaton is dolgozik. És már van olyan,hogy vasárnap is. Dem megyünk sehová csak felszinesen mesél a napjáról is. Próbáltam már vele megbeszélni,hogy ez így nem jó de vitába torkolik az egesz.. állítólag ez hatalmas nagy kérés,hogy töltsünk együtt egy pici időt. Ha hazajön munka után netezik. A munkájával kapcsolatosan néz videókat,vagy épp csak úgy facezik nézegeti a vidiket..

Már mondtam neki,hogy legalább mikor hazajössz ne a telefont nyomkodd beszélgessünk vagy nem tudom.. de ő tud figyelni telefon nyomkodás közben is és amúgy sincs ideje egésznap telefonozni legalább ilyenkor csinálhatja. Az együtt létünk is eléggé megritkult. Simán kibírja 2 hónapig,hogy hozzás sem ér (kipróbáltam kiváncsiságból,hogy meddig birja) úgy sem ha én kezdeményzek. Elkezdjük abba marad mert nem működik neki.. de van,hogy ő kezdeményez havi 1x és akkor működik. Ezt is mondtam már neki,hogy ez így nem lessz jó.. csak akkor vagyunk együtt ha ő akarja..

Allítólag nincs senkije,nem tetszik neki senki,és másba sem szeretett bele. En viszont borzasztóan bele vagyok zúgva pedig érzem,hogy ez így nem jó és ennél csak rosszabb lehet,mert 1000x mondtam változtassunk.. kérdeztem mi a baj.. szerinte semmi. És már idegesíti,hogy több időt szeretnék együtt lenni és a szex is.

Volt mar valaki ilyen helyzetben? Mi a véleményetek?



2020. máj. 10. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Én azt látom, hogy valamiért kezd elhidegülni, vagy pedig valaki belépett harmadikként (sok telefonnyomkodás, meg "meló hétvégén").

Nem tudom mit tudnál tenni, mert ehhez 2 ember kell. Neki is ki kéne nyitnia a száját, de konkrétan elzárkózik és vehemensen védi magát (még egy indok amellett, hogy szerintem van valaki a képben).

2020. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Az a véleményem, hogy csak kihasznál téged/titeket, hogy van hol laknia. Nem érett meg arra, hogy gyerekes nővel létesítsen párkapcsolatot.
2020. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Állítólag nincs senkije... én arra tippeltem volna,hogy valaki megtetszett neki a munkahelyen 2 hónapja van ezen a helyen. Reggel 6kor elmegy és 6körül ér haza. Van,hogy 5re itthon van. Lehet elhidegült.. de az okát sem mondja el azt mondja semmi en fújom fel.. kötekedésnek veszi ha felhozom a témát,hogy beszéljük meg. Nem irogat semmi nővel.. hangosan nézi a face videókat és a youtobot.. Eltudna költözni van hová és anyagilag is van lehetősége. Külföldről költözött haza,hogy együtt legyünk.. neki is van gyereke egy másik nőtöl.. nem értem én ezt már 😭
2020. máj. 10. 11:58
 4/10 A kérdező kommentje:

Dolgozni is bejár,hétvégente..

Látszik a ruházatán mikor megjön..

2020. máj. 10. 11:59
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Jó reggelt!!!


Ezt hívják úgy: HÁZASSÁG.

2020. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha valakinek ez a házasság, annak nagyon rossz a választása, itelo képessége és az önmagába vetett hite :) akinek ez jutott, az sok mindent elmond..


Kérdező, van valakije hidd el.

2020. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is van valakije, nyilván miért vallaná be?
2020. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
En így voltam kb.10 évig vártam a csodat hogy majd más lesz.Nem lett más,szakítottam.Ha most az elején ilyen,szerinted később milyen lesz?Még rosszabb.Az hogy azt mondja nincs senkije,hááát az még nem fix hogy úgy is van.Jó hogy nem fogja azt mondani,hogy igen félre kettyintek.Szerintem szakítás lesz a vége.Rajtad múlik mennyi időt akarsz még az életedből elvesztegetni.
2020. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neki ennyi a szex igénye. Van ilyen.
2020. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van valakije de a biztosat nem meri fel adni mert szállása se lesz. Én azt tanácsolom, hogy mindig úgy élj, hogy neked jó legyen és te boldog legyél mert csak 1 életünk van.
2020. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!