Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat veszekedtünk telefonon. Szinte semmit nem találkozunk a járványhelyzet miatt. Pár napja megláttam hogy egy csaj végiglájkolta az összes képét fb-n. Először nem tulajdonítottam jelentőséget neki de volt egy rossz érzésem. Ráírtam a csajra. A csaj válaszolt is, hogy 1 hete beszélgettek de nem találkoztak majd egyszercsak 'eltűnt' a párom szóval egyszer beszéltek csak. Lefotózta a csaj amit írogattak. Kb csak zenéről. A párom megdicsérte hogy gyönyörű a csaj és tett utalásokat hogy majd odamegy hozzá mert ahol a csaj lakik rendszreresen van zene mert a felsőszomszédja is hasonló zenét hallgat. Még megkérdeztem a csajtól honnan 'ismerkedtek'. Mondta egy társkeresőről amire állítólag 1 hete regisztrált... Látom éjszaka sokszor elérhető messengeren. Valszeg több csajjal ismerkedik. Ezzel a konkrét csajjal csak egyszeri beszélgetés volt. De ki tudja a többivel...? Úgy gondoltam szakítok. Igaz hogy az utóbbi időben többet veszekedtünk meg nehezebb időszakon megyünk keresztül éa még a járvány miatt találkozni se tudtunk. De ez akkor sem megoldás hogy felregisztrál egy társkeresőre. Megingott a bizalmam. Nem egyszeri alkalom régebben amikor még távkapcsolatban éltünk ugyanúgy társkeresőzött... Akkor megbocsájtottam. De nem változott...
2020. máj. 10. 11:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ok boomer.


A kérdésre válaszolva:igen. Lehet itt magyarázni, hogy juj lájkol meg jobbra húz, de 2020ban, amikor már az emberek nagy része (persze lehet nem 50 felett) interneten ismerkedik, és a jobbra húzással meg a lángolással fejezik ki a másik iránti szimpátiájukat, igen is fontos. Egy kapcsolatban ne másokra csorgassa a nyálát virtuálisan egyik fél se. Mert jelen esetben nem azért lájkolta a csaj a képeit, mert a szomszéd Juli néninek a fia, és néha összefutnak a lépcsőházban. A társkeresőzés meg no comment. De gondolom van aki szerint randizni is eljárhatna, mert hát jaj mivanabba csak beszélget.

Persze lehet lájkolgatni stb, csak nem mindegy, hogy az ember milyen céllal teszi...

2020. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
neked ez még kérdés????
2020. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!