Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak eddig vékony barátnői voltak, én nem vagyok az, folyton azt érzem hogy nem vagyok elég jó neki, és csak azért van velem mert én szeretem őt. Vélemény?

Figyelt kérdés

1 év,4 hó vagyunk együtt.

Mindig torodik velem, szeret.


2020. máj. 10. 22:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És mindig a vékony lányokat nézi meg, előttem is és ettől nagyon rosszul érzem magam.
2020. máj. 10. 22:38
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha törődik veled és szeret akkor miért lenne csak azért veled mert te szereted?

Gondolkozz elkicsit, senki nem fog ilyen miatt veled marandi, ha nem szeret és vékony lány kell neki akkor majd elhagy, de már elég régóta van veled

Csak gondolj arra hogy szeret, veled van, ez a lényeg

2020. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Keress fel egy pszichológust, mert az agyadban oltári nagy bajok vannak.


Szerinted, mi a fenéért van veled több mint egy éve? Miért pocsékolna bárki is az idejéből ennyit, ha nem lenne fontos?

2020. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Látod? Most is csak visszaigazolásra varsz...akkor szerinted kivel van gond?
2020. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2020. máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk annak az energiának a feléből, amit erre a kérdésre fordítasz már lefogyhattál volna.
2020. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normalis, hogy elotted nezeget masokat, tok mindegy, hogy neznek ki. Akkor se lenne normalis, ha veled pontosan egyezo testalkatu lanyokat nezegetne. Barmi miatt is van veled, tiszteletet nem nagyon mutat irantad.
2020. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

#7

A szépet mindenki megnézi, ki finoman, ki nyálcsorgatva.


A kérdező pedig rinyálás helyett inkább tényleg lefogyhatna, ha már ennyire irigykedik.

2020. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#6


Ez a poén tetszett, igazán mókás volt! Nyilván nem volt komolyan gondolva, mert lefogyni nem igazán egy kérdés kiírásával megegyező időt vesz igénybe, hanem éveket. Rosszabb genetikával még többet.

2020. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8 Normalis ember ugy nezi meg, hogy a parja errol nem tud :)
2020. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!