Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csak nettó 600 ezret keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak nettó 600 ezret keres a férfi, a nő viszont ennek több, mint a kétszeresét, van értelme egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 00:07
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Így ő jóval többet ér, mint én, ami lehet, később probléma lesz.
2020. máj. 11. 00:49
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért kéne utolérned? Már csak a te keresetedből is lazán el tudnátok élni, nem hogy 3x annyiból. Innentől kezdve meg teljesen lényegtelen hogy melyikőtök mekkora részét keresi meg annak a havi 1.8 milliónak.
2020. máj. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Nem akarok az ő pénzén élősködni. Később előállhatna olyan helyzet, hogy pl. olyan lakásba/házba költöznénk, amit én nem tudnék megadni, sőt ő fizetné a nagyobb részét.
2020. máj. 11. 00:55
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés olyan férfi van aki megfelel a kritériumoknak. Számára tetszetôs legyen és még nála is több ér keressen. Én azt mondom, hogy ne foglalkozz ezzel, ha szereted és ô is szeret akkor ne engedd el ôt
2020. máj. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Bármink lenne, az ő érdeme lenne, nem pedig az enyém. Én sok mindent nem tudnék megadni neki, amit ő megvehet. Ahelyett, hogy én fizetnék mindent, sok mindennek a felét se tudnám állni.
2020. máj. 11. 01:01
 16/47 A kérdező kommentje:
És hogy lehetnék elégedett bármilyen munkahelyi előrelépéssel, úgy hogy ami nekem előrelépés, az neki már semmiség?
2020. máj. 11. 01:12
 17/47 anonim ***** válasza:
82%
Ez a fizetes mar eleg ahhoz, hogy kozos programok, utazas ne legyen gond, lepest lehessen tartani egymassal. Csak a no emellett felreteszi a magaet, jobb lakast vesz, nem akar kozos tulajdont. Ez a felallas mar mukodokepes.
2020. máj. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegyük fel ő csak a fele pénzét használja annak amit megkeres akkor is kb bármit megvehettek. Az hogy neki még annál is több van az már lényegtelen. Maximum amiatt fog ez a kapcsolat tönkremenni ha túl sokat problémázol ilyen hülyeségen és megunja
2020. máj. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 omba ***** válasza:
100%

társat keresek-e, vagy üzlettársat?

ha így gondolkodsz, akkor semmi értelme egy ilyen kapcsolatnak (se)

2020. máj. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
75%

Hol keres egy nő 1.2M Forintot??

Valami nagyon el lehet ott bszva....

2020. máj. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!