Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsássak a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak a barátnőmnek, vagy hagyjam, és válasszam a másik lányt?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy a múltkor kiderült, hogy másnál aludt a barátnőm, de állítása szerint semmi nem történt, amit nagyon el akarok hinni de sajnos nem tudok..Akkor szakítani is akartam vele, de órákon keresztül sírt és megsajnáltam, gondoltam adok egy utolsó esélyt a 3 évre való tekintettel amióta együtt vagyunk. Csak az a baj, hogy állandóan ez jár a fejemben, de mellette azt is érzem, hogy 3 évet nem akarok ezért eldobni.. Miután ezt megtudtam elkezdtem beszélni egy lánnyal, nem akartam semmit, de annyira jól elbeszélgetek vele, meghallgat, és igaz nem törtent semmi, de baratnomet kb havonta 1szer ha ra lehet venni egy szexre mert allandoan faradt.. De ezzel a masik lannyal sem akarok jatszani,kapcsolatot akar, napok ota gondolkozom mi lenne a helyes, de teljesen donteskeptelen vagyok koszonom a segitseget
2020. máj. 11. 16:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"adok egy utolsó esélyt a 3 évre való tekintettel"

"3 évet nem akarok ezért eldobni"


Sosem értettem ezeket a dumákat. Miért, mi lesz azzal a 3 évvel, ha most szakítotok? Hová lesz?

Ha együttmaradtok, a három év nem "megmarad", ha szétmentek, nem "elveszik", pontosan ugyanott marad, ahol eddig volt (a múltban), és pontosan ugyanolyan marad, mint ahogy megtörtént. Nem lesz szebb, nem lesz csúnyább, nem törlődik a memóriádból, és nem kapod vissza, hogy máshogy csinálhasd.


Volt egy olyan három évetek, és, mi van akkor? Most meg az van, ami most van. Nem a három évvel ezelőtti kapcsolatodat éled, az időtartam pedig nem érték. Egy elrongyolódott pólót sem hordasz tovább "a három évre való tekintettel".


Szakíts a barátnőddel, mert nem kelletek egymásnak. A másik lányt is jobb lenne ha hagynád, mert nem őszintén érdekel. A legkevésbé sem látod át a saját érzéseidet, ki kéne szellőztetned a fejed, nem ész nélkül kikezdeni vele. De ha mindenképpen akarsz tőle valamit, akkor se ugorj bele egyből.

2020. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!