Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi vagy új boldogság?

Figyelt kérdés

A barátom apukája nem rég halt meg, azóta felfordult az életünk. Elég sokszor veszekedünk, egy kérdést teszek fel neki és rámtámad miatta, amikor egy hétköznapi kérdést teszek fel számára. A közös terveiket (pl.összeköltözés és epitkezes) eldobta, már nem akarja ezt, mivel anyukája maga maradna..

Meg szoktam beszélni anyuval is ezeket a dolgokat, mivel sokszor látja rajtam, hogy valami nyomaszt..

Azonban van egy srác a múltból, nincs semmi köztünk, semmi komoly nem is volt, de úgy érzem lehetne. Anyukám azt javasolta, ha lehet lépjek ki ebből a szituációból.

Szeretem a mostani barátomat, de úgy érzem ha mellette maradok nem lesz hosszú távra jó. Nem tudom mit tegyek. Már úgy vagyok vele, hogy lesz, ami lesz.

Ti mit tennétek helyemben? Maradnatok a barátom mellett, akivel eddig boldog voltam, míg nem történt a tragédia vagy egy új boldogság felé vennetek az irányt?

23L



2020. máj. 11. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Barátodon eluralkodott a gyász. Szinte normális ha az egyik szülőt elvesztjük a másik felé fordulunk dupla szeretettel. Szerintem túl lesz ezen a dolgon. Támogasd segísd!
2020. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
vagy a könnyebbik utat választod vagy azt amiért lehet, hogy meg kell harcolnod és várnod
2020. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem lenne szép dolog a nehézségben elhagyni. Időt kéne neki adni.
2020. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
A barátodnak valószínűleg több támogatásra, törődésre van szüksége. Szerintem ne dobd el egyből, inkább próbálj neki segíteni. Nem lehet könnyű neki
2020. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Segítek neki mindenben, de kezd ő is és az anyukája is kihasznalni engem. Eddig is mellette álltam, most is mellette állok, de azt szerintem nekem sem kell elturnom, hogy össze vissza sertegetnek és kihasználnak..
2020. máj. 11. 22:23
 6/11 Savlekotő ***** válasza:
93%
Sértegetnek,lehet Anyukád jól látja hogy ne maradj benne,nem is fontos a régihez futni,de hogy ne maradj 23 évesen ott ahol sértegetnek kihasználnak az fix,erre a gyász sem mentség.. :(
2020. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Hallgass anyádra
2020. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Így már azért teljesen más.

Én a helyedben EGYSZER leülnék beszélni a barátommal ilyen helyzetben, és elmondanám neki, hogy szeretem őt nagyon, sajnálom az apukáját, és mindenben támogatom, számíthat rám, DE a gyász nem jogosítja fel sem őt, sem az anyukáját hogy sértegessenek és kihasználjanak, így ezt fejezze/fejezzék be. Ha értelmesen reagál erre és hajlandó változtatni, akkor vele maradnék, mert szerintem sem akkor kell kilépni egy kapcsolatból, amikor nehézség jön, hanem támogatni kell a másikat, DE NEM BÁRMILYEN ÁRON, a saját lelki épségem nem mehet rá.


Egyébként a kihasználás miben nyilvánul meg?

2020. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%

Nem értem anyád hogyan javasolhat ilyet. Nemrég halt meg az apukája, ezt több hónap mire feldolgozza az ember.

De te sem vagy semmi; kapcsolatban vagy, de már most konkrétan kiszemelted, hogy kivel fogsz utána próbálkozni.

Sajnálom ezt a srácot.

2020. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Savlekotő ***** válasza:
100%
Előző ez a kapcsolat nem lehet túl,boldog ott eszébe se jut másra gondolni,és ott nem használnak ki sértegetik a párjukat haláleset miatt se,itt Anyuka valószínű látja a szituációt kívülről.
2020. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!