Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi vagy új boldogság?

Figyelt kérdés

A barátom apukája nem rég halt meg, azóta felfordult az életünk. Elég sokszor veszekedünk, egy kérdést teszek fel neki és rámtámad miatta, amikor egy hétköznapi kérdést teszek fel számára. A közös terveiket (pl.összeköltözés és epitkezes) eldobta, már nem akarja ezt, mivel anyukája maga maradna..

Meg szoktam beszélni anyuval is ezeket a dolgokat, mivel sokszor látja rajtam, hogy valami nyomaszt..

Azonban van egy srác a múltból, nincs semmi köztünk, semmi komoly nem is volt, de úgy érzem lehetne. Anyukám azt javasolta, ha lehet lépjek ki ebből a szituációból.

Szeretem a mostani barátomat, de úgy érzem ha mellette maradok nem lesz hosszú távra jó. Nem tudom mit tegyek. Már úgy vagyok vele, hogy lesz, ami lesz.

Ti mit tennétek helyemben? Maradnatok a barátom mellett, akivel eddig boldog voltam, míg nem történt a tragédia vagy egy új boldogság felé vennetek az irányt?

23L



2020. máj. 11. 22:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%

Itt a fő gond, hogy az összeköltözés, építkezés tervben volt és most a haláleset miatt ezt már nem akarja. Magyarul az anyját választotta a párja helyett. Ez nagyon gáz. Valószínű más szituációkban is így történne. Ebből boldog kapcsolat nem lehet. Ne hagyd magad érzelmileg zsarolni. Egész más, hogy ott vagyok valaki mellett, ha rossz napja van, vagy hogy az az illető eldobja a közös jövőnket az anyjáért.

Borzalmasak ezek a nagy házak, én is tudom, én is maradtam egyedül, de ilyenkor a szülőnek talpra kell állni, kisebbe kell költözni és nem magához kötni a gyereket. Anyukának egyedül is tudnia kell boldogulnia. Attól még lehet neki segíteni pénzzel is, mindenféle módon, de nehogymár emiatt ne lehessen összeköltözni a párommal. Ez röhej.

2020. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!