Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? Nálunk ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Nálunk ebből csak vita van

Figyelt kérdés

Arról van szó, ha tegyük fel téged és a párod elhívja egy ismerősötök pl. vásárolni, te vagy a nő, az ismerős férfi.


Autóval mentek és a párod előre ül.


Jogosan vagyok mérges hogy sose ül mellém? Azt mondja illetlenség lenne neki is hátra ülni, nem taxizunk, de viszont nekem olyan rosszul esik, mintha fontosabb lenne a haver...



2020. máj. 13. 09:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, meggyőztünk, hogy ezen felesleges vitáznod?
2020. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem fura lenne beülni ketten hátra, mintha tényleg valami taxi lenne...

Nálunk alap, hogy valaki előre ül (vagy az, aki közelebbi viszonyban van a sofőrrel, vagy hely alapján döntünk, értsd én több autóban férek el kényelmesen hátul mint a párom.)

2020. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Neki van igaza
2020. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!! :D
2020. máj. 13. 14:58
 15/16 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy a 38%-osnak mi a túró baja volt az összes válasszal. :DDD
2020. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2 méter magas pár centi híján a barátom, egy átlagos autóban nem is fér el kényelmesen csak elől.
2020. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!