Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok, a párommal 3 hete házasodtam össze, de most nagyon összevesztünk. A családom Budapesten él, mi vidéken. Hónapokig nem mertek eljönni hozzánk a korona vírus miatt, és mi sem mehettünk. Az esküvőre is csak anya és apa jött. 2 hete voltunk Pesten és most hétvégén is szeretnék menni, mert nagyon hiányzik a családom. A párom folyamatosan úszít ellenük, hogyha ők nem jönnek, akkor mi miért menjünk. Az a helyzet, hogy engem ez az örökös ellenségeskedés nem érdekel, nekem hiányoznak és el szeretnék menni hozzájuk. Ezen jól összevesztünk és abban maradtunk, hogy akkor egyikünk sem megy a másik családjához. Elment itthonról a szüleihez. Mire hazajött, nekem elszállt a dühöm, és nem szeretnék terhesség alatt ennyit idegeskedni sem. De ő nem akar békülni, azt mondta, hogy még bánta a házasságot és a babát is. Sajnos sűrűn vannak dühkitörései, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja. Én egyszerűen szeretnék mindenkivel jóban lenni, senki között nem választani. Ha már az elején ilyen dolgok vannak, akkor mire számítsak később? Mit csinálnátok a helyemben, hogy ez megoldódjon?

2020. máj. 13. 18:46
1 2
 11/13 Savlekotő ***** válasza:
85%
És ha beteg lesz a baba ugy kivág h a lábad nem éri a földet,sok mindent nem lehet kimutatni,tapasztalat,te keltető vagy babám.. :(
2020. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért nem kell mindenkinek gyerek...
2020. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de tiszta dedó. Gyereknek gyereket szülsz.
2020. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!