Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tobb mint fel eve vagyok a baratommal. Mar ismertem ezelott 2 evvel is.. Olyan szintu rajongás volt fele bennem hogy nem tudon elmondani. ez tartott a kapcsoaltunk 4. hónapjáig..Elkezdett idővel egyre durvább lenni, kiabált velem nagyon csunya dolgokat vagott hozzam, ezutan mar nem csak szóban de fizikailag is kitört..lökdösött , szorított volt hogy a hajamat fogta meg.. Nagyon el vagyok keseredve, hogy rossz embert lattam meg benne regen. Nem tudom eldonteni hogy o alapbol ilyen ember lenne, ilyen bántalmazó vqgy csak en hozom ki belole:( ..mindig azzal magyarazom hogy en voltam a hibas hiszen én veszekedtem stb.. tegnap olyan szinten megfogta a kezem azthittem eltort az ujjam..mit tehetnek..Ha higgadt, elso szaavamra jon, megtesz akarmit, keres velem van es ami a legfurabb..szeret is. Ugy ertem hogy kimutatja mindenével.... Dr ha ideges egyszerűen..nem lehet vele birni nem szabadulok tole olyankor nem hagyhatom ott. Elkuld menjek a p.csaba haza. Elindulok

utannam jon

nem beszeljuk meg?

nem maradsz nem jossz vissza? es atolel es azt mondja nem akar veszekedni...

igy állunk most. kerlek segítsetek


2020. máj. 15. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem azzal foglalkoznék, hogy miért ilyen. Ilyen és kész. És ezt nem te váltod ki belőle, ő ilyen ember. Az pedig, hogy szeret téged, egész egyszerűen nem igaz. Akit szeretek, azzal nem viselkedek így. Legfeljebb azt szereti, hogy hatalma van feletted. Ez nem párkapcsolat, ez uralkodás feletted, amit nagyon élvez. Becsüld magad annyira, hogy kilépsz egy ilyen bántalmazó kapcsolatból és legfőképpen ne hagyd magad meggyőzni, hogy ezt te váltod ki belőle!


Azt javaslom, amit ide kiírtál, mutasd meg a szüleidnek vagy annak, aki fontos számodra és adsz a véleményére. És fogadd meg a tanácsát, mert szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy mit fog tanácsolni.

2020. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen barátom lenne, már elhúztam volna egyetlen szó nélkül.

Bocs de nem vagy 100-as ha vele maradsz.


Egy labilis kretén idióta.


28/N

2020. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom

Már rég nem lennék ilyennel..

2020. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit tehetnél? Összeszedhetnéd a cuccaidat és kitörölhetnéd az életedből.

Mindegy, hogy miért viselkedik így, ezt nem szabad elviselni.

2020. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exem ugyanezt csinálta velem szóról szóra, annyi kivétellel, hogy fizikailag nem bántalmazott!

Ordibálás, dühkitörés semmiségek miatt, megalázás, elküld a picsába aztán utánam jött, hogy próbáljuk helyrehozni!

Ez pár naponta, hetente ismétlődött.


Pár hónap után (miért nem hamarabb én hülye??) vettem egy nagy levegőt és szakítottam vele. Nem bántam meg

:)

Az ilyenek mentálisan beteg emberek!


A javaslatom: szakíts!

2020. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén: félsz tőle? (Ha jól sejtem, igen.) A félelem és a boldog, jól működő párkapcsolat szerintem kizárják egymást. Ráadásul kb. 4 hónap után jutott el idáig, addig bírta "tartani" magát. Szerinted 4 év után mi lenne? Jobb bele sem gondolni. Szakíts, ezzel védd magad, mert ha te nem teszed, más nem fog helyetted vigyázni rád sajnos. Sok erőt, kitartást!
2020. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Még csak félévesek vagytok. Nem mintha ez akár 50 év után normális lenne. De fél év után még minden tökéletes.


Hogyan képzeled el magatokat két év múlva? Milyen lesz?

Na, mit kéne csinálnod? Szerinteeeeed?

Amikor sokadjára megszorongat, elküld a p...ba, aztán utánad megy megbeszélni, olyankor nem érezted még azt, hogy igazán b..szódjon már meg? Mert rég itt kéne tartanod, gyűlölni mint a szart. És rég ott kellett volna hagynod.


"mindig azzal magyarazom hogy en voltam a hibas hiszen én veszekedtem" - ja, persze, akkor semmi baj...elmentek neked otthonról! Figyelj, jártál már a Földön? Mások kapcsolatát kívülről nézve te normálisnak tartanád ezt? Van fogalmad róla, hogy úgy általában mi a normális?

Azt hitted, eltört az ujjad, mikor megszorította? Akkor bizony ő nem fogja vissza magát. Valamid törni fog, idő kérdése, és az alapján, ahogy haladtok, nem is sok időé. Aztán magyarázd meg a kórházban, hogy ez normális, és amúgy szeret, ne tegyenek feljelentést. K....a normális, b...d meg. Annyira tankönyvi példa a kapcsolatotok, te nem látsz a szemedtől?!


Mi az isten tart ott, mit eszel rajta? Valaki egyszer igazán megmagyarázhatná már ezt nekem. Nehogy azt mondd, hogy amúgy kedves! Ő nem egy kedves ember rossz pillanatokkal, hanem egy utolsó, beteg, embertelen féreg, átmeneti hízelgésekkel. Mit lehet ezen szeretni? Minden épeszű emberből kihalt volna bármilyen szerelem ezek után. Leszar téged. Nem sajnálja. Ezért tette meg először, és ezért teszi meg újra és újra. Te meg tűröd, semmilyen elfogadható magyarázat nincs rá. Most mit mondjak?


Mit segítsünk, hogy lehet rajtad segíteni? Olyan, mintha tűzbe tetted volna a kezed (mert kicsit távolabbról jó meleg volt), és sírsz, hogy éget, de nem jössz rá, hogy akkor talán ki kéne venni.

Húzz már el onnan, mit vagy hülye?!


Ja, majd ha megjött az eszed, és otthagytad, zárd rendesen az ajtót, és nézz gyakran a hátad mögé. Tessék, segítség.


31N

2020. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott ha jót akarsz!
2020. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!