Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Együtt maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Együtt maradnátok egy emberileg kibírhatatlan nővel, ha az ágyban minden kívánságotokat teljesítené?

Figyelt kérdés
Baráti társaságunkban van egy okos, jófej srác, akit mindenki bír kivéve a barátnőjét. Az állandóan nyafog neki minden hülyeségért és sértődésekkel terrorizálja. Szép lány, de buta és rosszindulatú. Folyton negatív megjegyzéseket tesz a párjára is. Nem is értem, hogy lehet az ilyet szeretni. Én sokkal jobban bánnék a fiúval, szerintem ő is kedvel, de évek óta együtt van ezzel a csajjal. Az meg szerintem csak kihasználja a barátja kedvességét, de a többiek szerint azért nem szakítanak, mert jól tud sz.pni, meg ilyenek. Képes lenne valaki csak ezért maradni egy ilyen agyatlan nővel, mikor lenne normális is, aki szereti?

#szex #párkapcsolat #hisztis p.csa
2020. máj. 15. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem maradnék ilyen nővel, de olyannal sem jönnék össze, mint te. A srácnak meg valószínűleg megvan az oka, hogy miért van a nővel és nem biztos, hogy csak az ágyban nyújt többet nálad.
2020. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mikeXxX ***** válasza:
77%
Tanulj meg jól szopni és kevésbé irigykedni.
2020. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Milyen az a jó szex? Egyébként nem.
2020. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
igen,az kompenzálná.f
2020. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!