Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm (35) nem fogadja el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm (35) nem fogadja el, hogy szeretek a haveromnál aludni. Mit tegyek, hogy ne problémázzon ezen rendszeresen?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyok együtt a párommal. Én 37 vagyok, barátnőm 35. Ő lassan az örületbe kerget, csak azért mert heti 4-5 alkalommal haveromnál alszok (amugy szüleimmel élek, csak nem szeretek ott lenni). Barátnőmnek van saját lakása, és folyton azzal jön, hogy szerinte inkább több alkalommal kéne nála aludnom, kevesebbszer a haveromnál, mert az a normális, ez így szerinte 'éretlen viselkedés', nem felnőtt férfié. Szerintem meg 37 évesen nem vagyok éretlen! Hiába mondom, hogy szeretem, meg nagyon sokat vagyok vele, minden nap, mindenben segítek neki, folyton erre fókuszál csak h nem alszok vele. Szerintem ez nem fair. Minden este nyolcig, tízig vele vagyok csak azután megyek el. Ha reggel kell valami, megyek. Számíthat rám. De mégis hetente drámázik emiatt. Mindig azzal jön, hogy ő így magányos, meg hiába főz, süt nekem, csomagol uzsonnát mikor ott alszok akkor is inkább 'csövezek' a havernál. Nem értem miért nem fogadja el. Nem szeretném, hogy erre a folyamatos problémázásra rámenjen a kapcsolatom. Mit lehetne tenni? Köszönöm a válaszokat

2020. máj. 15. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez biztosan troll kérdés. 37 évesen nyofogsz, mint egy kislány, hogy "én nem vagyok éretlen", miközben egy 2,5 éves kapcsolatban fel sem merül, hogy a barátnődhöz költözz, hanem maradsz a szüleidnél, és még a barátnőd a csúnya, gonosz, aki nem ért meg téged....
2020. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

Miért nincs középkorú létedre saját lakásod?

Miért jobb a haveroddal aludni mint a barátnőddel?

Nem szereted a közös alvás,közös ébredés érzését??

Ilyen korú emberek össze szoktak költözni.

2020. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
De durva és még csaja is van egy ilyen alaknak. Hát sírok bazzeg. Majd 40 évesen a szüleinél lakik a csajának van lakása, de ott nem alszik hanem inkább a haverjánál. Hallod srác! Nem a problémázásra fog rámenni a kapcsolatod hanem arra, hogy megrekedtél kb. 15 éves színvonalon. Te nem hogy érett nem vagy hanem felnőtt sem. Azért a csaj is megéri a pénzét, hogy egy ilyen óriás csecsemővel van.
2020. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Facebook gyanús!!!
2020. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
ha az én párom a közölné, hogy a haverjánál akar aludni, megkérném, maradjon is ott :D
2020. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na luzerkám! Te nagyon langyos vagy! A csaj meg hülye, hogy nem basz ki téged a picsába!
2020. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!