Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem. Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem. Szerelmes vagyok Justin Bieberbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
még sosem láttam, de nagyon szeretném...:)
2010. júl. 29. 16:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:

majd egyszer találkozom vele... :)

érzem :$ :D

2010. júl. 29. 17:18
 22/81 anonim ***** válasza:
56%
álmodban biztos:D előző voltam
2010. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 A kérdező kommentje:

mindenkinek van esélye rá...:D

csak tenni kell érte.

2010. júl. 29. 17:21
 24/81 anonim ***** válasza:
73%
Mire oda kerülne a sor, hogy találkozhatsz vele, réges rég nem fog érdekelni. Ha nem így lenne, azt jelenti nem fejlődsz, ami aggasztó. Ez ilyen korban normális, a korodbeli fiúk még "hülyék" így találsz egy számodra tetszőt és felruházod tulajdonságokkal, amik vagy mevannak benne vagy nincsenek. Kinövöd, de addig legyél csak "szerelmes", az élet így kerek.
2010. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ :)
2010. júl. 29. 17:49
 26/81 anonim ***** válasza:
56%

Felejtsd el. "aranyos, kedves, vicces" idéztem Tőled a kérdezőtől. Egyet értek a legtöbb hozzászólóval. Honnan tudod, hogy aranyos? (videó... megjátsszák magukat a sztárok...) Kedves és vicces szintén ide sorolnám... a videó, tv az, amit az emberek szeretnének látni, nem az igazi én.

Kicsit meglepődtem, hogy egy 16 éves tette fel a kérdést, mert még egy 10-13 évesből kinézem...

2010. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 A kérdező kommentje:

és te honnan tudod, h nem kedves, aranyos, vicces? honnan tudod, h megjátssza magát?

Te sem tudod igazán. SENKI sem innen.

2010. júl. 29. 18:34
 28/81 anonim ***** válasza:
56%
Tény, hogy egy igazi tapló hiába is igyekezne igazi kedvességet erőltetni magára... Nekem csak annyi a hozzátenni valóm még, hogy annyi, de annyi jó arc lófrál (meg sajnos dekkol) mindenfelé, ne börtönözd be magad egy ilyen mesenevű, sztárrá csinált anyu kedvence kiskrapek körüli elképzeléseidbe szerintem :)
2010. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
78%
Nézz a tükörbe és röhögd ki magad.
2010. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
65%

16 éves vagy az ég áldjon meg!!! 16!!!!!

Neharagudj de sztem ez irtó gáz. Olyan NINCS, hogy olyan emberbe legyél szerelmes, akivel mégcsak soha nem is beszéltél!!Gondolj már bele!! Könyörgöm, azthinné az ember, hogy 16 évesen ennél azért több esze van az embernek.

Dehát mégse.

Pontozz le nyugodtan, nem érdekel, majd rájössz, hogy nekem van igazam.

2010. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!