Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem. Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem. Szerelmes vagyok Justin Bieberbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
még sosem láttam, de nagyon szeretném...:)
2010. júl. 29. 16:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
84%

béjjbe béjjbe béjjbe óóóhhh béjjbe béjjbe béjjbe ój

hhhh


Akkor nyald ki a seggét annak a kis bu*inak!

2010. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
56%

15:44-es vagyok.Még csak annyit: gondolhattad volna,hogy mindenki kiröhög emiatt a kérdés miatt!Így ne azokat baszogasd,akik írnak.Inkább gondolkodj el rajta,mekkora baromság az egész! XD


23/L

2010. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
Jaj csak tini!! Majd kinövi. Várj míg elmúlik az érzés. Nem kell több, max. fél év. Még annyi se.
2010. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
Persze, én is rosszul vagyok tőle, de könyörgöm 16 éves, nem 25. Akkor én is kábé itt tartottam.
2010. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim válasza:
35%
Akaszd fel magad!
2010. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
59%

a múltkor találtam justin bieberes gumifiút,meg vibrátort,ha gondolod elküldöm priviben h hol;)És akkor jobban élvezheted:D

Vazze a vidiben meg h futnak már utánna a lányok:Dnéha velem is így vannak a lányok..csak nem felém hanem tölem szaladnak elxD

2010. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
56%

ezért vagytok oda?


[link]


vazze még normálisan se tud kijönni egy hotelből :'D

2010. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
72%
te sem lehetsz egy iq bajnok
2010. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:

szerintem nem talalsz egy ugymond szerinted "normalis pasit a kornyekeden ezert keresgelsz a "sztarok kozt , mert ok elerhetetlenek s a hibajukat nem latod , mivel nem ismered, s persze a te korosztalyopdbol valasztottal , dehogy vagy te szerelmes, csak kisse maganyos, es talan .....csalodtal is par fiuban , habar tul fiatal vagy ahoz meg:p De ne hidd h o kulonb a tobbinel , semmivel sem , szerintem keress egy jo fej pasit s minden ok lessz, hidd el jobbak is vannak mint az a "kolyok":P

Sok sikert;)

2010. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:

Nem gáz!

Én is szerelmes vagyok ! 39/F

2010. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!