Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem. Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem. Szerelmes vagyok Justin Bieberbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
még sosem láttam, de nagyon szeretném...:)
2010. júl. 29. 16:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:

"majd ha úgy érzem, h találtam jobbat mint ő... :)"

Így is lesz :D

2010. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
56%

gratulálok sziwem ^^

amúgy... ez sztem csak tetszés :X úgyértem mindenkinek van aki tetszik neki... ha nem ismered személyesen nem lehetsz belé szerelmes xDD

2010. aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
56%
nem álmokból kell életet építeni. ha álmokat kergetsz, előbb utóbb elszalasztod a saját életed. de tetudod xd egészségedre. ha neked így ez jó, akkor nyugodtan (:
2010. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
Esetleg rajongsz érte, mint sztárért és nagyon bejön mint pasi. Nekem is nagyon bejön, én is olyan korú vagyok mint ő. De belezúgva nem vagyok.. Szerintem bebeszélted magadnak..:S Próbáld meg fölfogni, hogy csak tetszik mint pasi és csak rajongsz érte, mert ha nem, az későbbiekben súlyos probléma lehet a magánéletedben...
2010. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
istenem az a video nagyon adta xD
2010. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim válasza:
én 13 éves vagyok és nekem is nagyon nagyon tetszik justin :) <3 nem tartom hülyeségnek amit írsz, mert lehet, hogy így érzel. csak tudom h nem ismerjük, amit sajnálok de ez van :/ dee jön M.O-ra tavasszal én mindenképp szeretnék menni(:...csak sajnos ez sem jelenti azt, hogy több közünk lesz hozzá mint hogy láttyuk élőbe.. :/
2010. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
éniss
2011. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
Tini szerelem. Majd kinövöd, ha nem, szívás!
2011. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
100%
előző elötti vagyok 12 éves és nekem nagyon tetszik justin de nekemmár megjött az eszem és tudom, hogy nem szabad hagyni hogy ezt tényleg komolyan gondoljam, mert soha nem következik be amit szeretnék és ezzel ártok magamnak, de én nem tudom őt kiverni a fejemből de probálom és szerintem nagy lépés hogy legalább anniyra megjött az eszem hogy tudjam, ezt nem kéne... probálkozok, de nemmegy nemtudom mitévő legyek mondják majd kinövöm de nem hiszem már évek ota tart ... neked is sok sikert kivánok azért de ne hagyd magad beesni ebbe a csapdába hogy elvakít a "szerelem" mert az elérhetetlen szerelem csak rosszat tesz, hidd el én ezt tudom :(
2011. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
akaszd föl magad. -.-
2012. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!