Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem. Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem. Szerelmes vagyok Justin Bieberbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
még sosem láttam, de nagyon szeretném...:)
2010. júl. 29. 16:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
51%
gratulálok...
2010. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
16 évesen ilyen kis nyálas gyerekbe vagy szerelmes? Én is 16 vagyok, de én már az ilyet rég kinőttem. Utoljára talán 11-12 éves koromban voltam ilyen helyzetben. Ez olyan gáz...
2010. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
kelj fel!!!
2010. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
100%
inkább lődd le magad...^^
2010. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
100%

Majd elmúlik, impulzus híján. De amíg téged kielégít, hogy nézegeted a klipjeit meg kitapétázod vele a falad, addig élvezd. Egy idő után meg fogod unni ezt az "életmódot", és rákattansz egy megszerezhető fiúra.

Én mikor 14 voltam, a Tarkanba voltam szerelmes másfél évig:D Akkor az volt a menő. Mondjuk egy idő után elfajult annyira, hogy már nem élveztem, hanem szabályosan ki voltam borulva, hogy nem lehet az enyém. Na ezt a határt ne hagyd, hogy átlépje! Fölösleges önszopatás. Aztán meguntam és elkezdtem pasizni.

25/L

2010. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:

De kedvesek vagytok xD

én meg Emma Watsonba voltam szerelmes..mondjuk jó pár éve és 12 éves voltam,de nem baj [:


De hogy körülvázoljam,mi az a szerelem:

Figyelj,valakit látsz a tv-ben abba nem leszel szerelmes..Ha szerelmes vagy kivül-belül beleszeretsz az illetőbe..Oké hogy külsöre atomcuki,mert ugy néz ki mint egy lány,de belsőre nem ismered..Olyan mint egy alma ami külsőre szép belül meg rágják a kukacok..mert ilyen is van ^^


És hogy példával vázoljam:

Van egy lány,akit ismerek több éve (msnen ismertük meg egymást.)Beszélgettünk,volt képcsere de nem szerettem bele.Aztán többet beszélgettünk,rájöttem mennyire hasonlítunk és beleszerettem :) Persze nem mondtam el,meg valamin összekaptunk és mire ráírtam meg kibékültünk barátja van..Mindegy én türelmes vagyok..de hidd el ez ezerszer rosszabb,hogy boldognak akarod látni és ezért nem kavarsz be :)


17/F

2010. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
Nehogy elhigyjétek már, hogy 16 éves! Max 12 éves, csak többnek hazudta magát, hogy komolyabban vegyük. Amúgy szerintem a kérdés is kamu.
2010. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
Tiszta gáz az a csávó ,a hangja is olyan mint egy lányé én egyáltalán nem kedvelem...Azt se értem mit eszik rajta a többi lány... 17/L
2010. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:

tényleg 16 vagyok :)) ha nem hiszed így jártál :)


amúgy meg én még ott tartok h élvezem :D szóval nem szomorkodok, h nem az enyém :)

2010. aug. 2. 15:44
 50/81 anonim ***** válasza:
100%
Basszzuuuss!!! XD Ekkora hülyeséget!Nem is ismered cseszd meg. :D Amúgy is egy kisfiú és ha nagy lesz,biztos valamelyik melegfelvonuláson lesz látható. :D Na jót nevettem,ma először.Pedig te már nem lennél gyerek! XD
2010. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!