Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne ha így tudnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ha így tudnád meg hogy holvan a párod?

Figyelt kérdés
Ha a párod haza ment, ugy tudod fekszik le aludni, de másnap látod a fotókat facen hogy bulizni ment este,nektek erről nem szólt, és ha nem látjátok a képet akkor nem is tudtok róla.

2020. máj. 16. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, nagyon rosszul esne. Nem baj ha el szeretne menni bulizni de szóljon. Gondolom ezt ő is elvárna.
2020. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor már nem igazán nevezhető párkapcsolatban, ha hazudni kell arról, hogy mit csinál.
2020. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már kuka.
2020. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

kuka.

Ki tudja, miben hazudik még, amíg nem jön egy jobb csaj/pasi az egyikben.

Addig be lehet etetni,hogy jahh, feküdtem már, és hívtak a srácok, hogy bulizzunk...hát már nem akartalak felkelteni, de szerikézleeeek <3

2020. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenre volt példa és mikor mondtam hogy nyugodtan mondja el még ő volt felháborodva. Majd mikor láttam a képeket is rákérdeztem, elmondott minden hülyének hogy nem volt sehol. Semmi gond nem lett volna ha elmondja, de o inkább hülyének akart nézni. Sok ilyen dolga volt, ma már csak ex.
2020. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ismerős szitu...Egy barátnőm rámírt, hogy "huuu te is itt vagy XY szórakozóhelyen, mert a pasid itt ül egyedül lerészegedve?"..Sajnos nem egyszer fordult ez elő, és minden alkalommal nagyon rosszul esett és veszekedés lett nyilván a vége.
2020. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!