Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem ez rosszul esik, ő meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez rosszul esik, ő meg nem is érti a problémámat. Most tényleg ennyire naiv lennék?

Figyelt kérdés

Összeköltözés előtt állunk, már megvan a lakás. Mindketten elég nehéz munkarendben dolgozunk (ő 12 órázik, nekem teljesen változó), így piszok nehézkes a dolog.


A múltkor benyögte nekem, hogy ő fáradt ehhez az egészhez. A konkrét beszélgetés az volt, hogy elpanaszolta, hogy fáradt (munka miatt), mondtam neki, hogy megértem, én is, de hát kibírjuk ezt a picit és milyen jó lesz, ha már minden rendben lesz a lakással is, erre kiakadt, hogy ez rohadtul nem éri meg. Pislogtam egy sort, mondtam, hogy nem pont ezt a választ vártam volna, erre leoltott, hogy ne kezdjem ezt, mert értsem meg, hogy ő fáradt.

Én megértem, én is az vagyok. 14 órákat dolgozom folyamatosan túlórák miatt, de még utána is bennem van az, hogy menjünk csinálni a lakást. Most mindketten szabadságon leszünk néhány napot, hogy legyen időnk, de erre is csak azt panaszolta, hogy nem fog tudni rendesen pihenni, mert én túlságosan rá vagyok pörögve erre a dologra.

(Takarítani kell, bútorokat összeszerelni, költözés maga, stb., tehát az az igazság, hogy még kevés is lesz az a néhány nap.)


Most így konkrétan nem tudom, mi van. Eddig tök lelkes volt az összeköltözéssel kapcsolatban, nem igazán ezeket a reagálásokat vártam volna... Minden túlzás nélkül mostanában jóval többet dolgozom, mint ő, és én is ki vagyok készülve, de ha egyszer így jöttek össze a dolgok, akkor ebből kell kihozni a legjobbat.

Tegnap mérgemben már majdnem közöltem, hogy nem kötelező velem költözni, ha ennyire sz.rik bele, de ezt azért mégsem szeretném...



2017. febr. 5. 10:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Én nem értem amúgy az embereket, hogy mégis milyen állóképességük, vagy szellemi szintjük van, de ebben az országban mindenki mindig kbszott fáradt. 12 órázik, és? Apum 35 éve reggel 5kor kel, elvezet egy 200 fős céget, 7kor hazajön, besegítenek egymással anyumnak, valamikor ki is tudnak kapcsolódni, és felneveltek 3 gyereket. Mi a tosz van az emberiséggel? Ezt most viccen kívül kérdezem. Oké, ha gyárban dolgozik egész nap, nyilván nincs kedve 12 óra után mondjuk otthon fizikai munkát csinálni, de hogy ne lehessen vele költözni, vagy csak beszélni róla, az vicc. A másik amikor sírnak az emberek, hogy jajj, gyerek van, éjjel fel kellett kelni. Anyum 12 évig nem aludt végig 1 darab éjszakát se, mert volt, hogy hárman mentünk apa anya ágyba, gondolhatjátok mennyire pihentető lehetett 5en aludni egy francia ágyban, de mégis mosolygott, mert nem teher volt neki, hanem örült, hogy van 3 gyereke. Ha nekem mondaná azt a párom, hogy figyi, költözzünk össze, akkor nem keresném a kifogásokat, hanem összeköltöznék vele. Én a helyedben elgondolkodnék, hogy ilyen tesze-tosza embertől mit akarok, de gondolom az is a baj, hogy el kéne szakadni anyuhotelből, és hát az nem egyszerű. F
2017. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Besokalltatok a túlsok munka és túl kevés szabadidő miatt. Kérjetek segítséget haveroktól kollegáktól. Ha ez nem járható akkor meg kell mondani a munkahelyen, hogy ti bizony 3 napra szabin lesztek költözés miatt.
2017. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekik gondolom nincsen 200 fős cégük.
2017. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Első, attól is függ, mennyi pénzért milyen munkát végzel ilyen őrült tempóban. Ha kevés pénzért szenvedsz ennyit és nem is szereted amit csinálsz azért az nagyon kiábrándító tud lenni.

Kérdező, szerintem nem akarja ő már ezt a költözést, én a helyedben most kérdeznék rá.

2017. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
#2 Leírtam, hogy szabin leszünk, és a reakcióját is, hogy akkor sem fogja tudni kipihenni magát a lakás miatt.
2017. febr. 5. 11:59
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Én igenis megmondanám neki, hogy ha ennyire teher az egész, nem kötelező velem összeköltözni. Aztán meg persze szakítanék, ne csináljon már belőlem bohócot, hogy megvan a lakás, aztán vissza kell mondani, mert neki derogál munkán kívül megmozdítani a kisujját úgy, hogy elvileg a szerelmével költözik össze.


Szerintem csak a gondolata tetszett neki, hogy összeköltözzetek, de valójában ő nem tart ott (vagy nem is szeret igazán).

2017. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben rá kérdeznék, hogy egyáltalán akar e még összeköltözni?

De tényleg benne van a pakliban, hogy a sok munka már kikészítette lelkileg és mikor pihenhetne akkor se tud a költözés miatt.

Ha az első kérdésemre igen a válasz akkor kérjetek segítséget a barátoktól, családtagoktól. Nem kell mindent magatokra vállalni.


Vendéglátásban dolgozom, heti 6 nap 12-13 órában. Tudom milyen mikor minden összejön, amikor semmire sincs időd, fáradt vagy csak pihennél.


Első válaszoló, nem tudom te valaha dolgoztál-e úgy igazán, kemény, megterhelő munkát, de nem ugyan az egy céget vezetni, vagy napi 12 órát talpon lenni.

Vajmi keveset tudsz az életről!!

De persze apuci eltart mert ő céget vezet... nevetséges!

2017. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

De ez az, hogy én is fáradt vagyok, és tökre megértem... A múltkor véletlenül volt egy rövid műszakom, konkrétan hazaértem és bezuhantam az ágyba délután 4kor. De ettől függetlenül, ha aznap össze tudtuk volna hozni (párom pont dolgozott akkor), akkor simán mentem volna az alvás helyett a lakást rendezni. Ugyanígy megyek/mennék a 14 órás műszak után, akkor is, ha csak három órát alhatok miatta, mert tudom, hogy ez csak egy-két hét, és utána lesz egy normális életritmusunk.

És valahogy ugyanezt várnám el a másik oldalról is.


Van amúgy segítség (kocsival furikázás, bevásárlásban, költözésben segítség), de azt pl. egyikünk haverjának sem mondhatom, hogy ugyan állj már neki kipucolni helyettem a vécét, vagy állj neki lecsutakolni a tűzhelyet, amin szerintem legalább tízéves az odaégett dzsuva, mert úgy lett otthagyva... ezek ránk várnak.

És hiába esne marha jól nekem is délig-kettőig aludni, mert tényleg ránk férne, mindkettőnkre, ez a sokminden nem férne bele a félnapokba, szabadság ide vagy oda.

Csak eddig úgy voltam vele, hogy szerintem megéri. Hiszen azért csináljuk, hogy nekünk legyen jó utána.

Most elbizonytalanodtam.

2017. febr. 5. 12:32
 9/30 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Kösz kérdezö, én is láttam. Úgy ertem +3 nap szabi. Ha nyagyon huzgálják a szájukat, kérjetek fizetetlent. Pihenni is lesz időtök, költözés is meg lesz.

30/f

2017. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
mennyi az a pici, amit ki kell így bírni? mitől, mikor fog megváltozni?
2017. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!