Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat várok a páromtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok a páromtól?

Figyelt kérdés

Még csak két hónapja vagyunk együtt, tudom ez még nem sok idő, de soha nem mondta hogy szeretne, vagy fontos lennék. Hétvégéket általába együtt töltjük ha nincs munka, de hétköznap inkább csak futólag találkozunk. Valamikor át jön meg nézni egy filmet, de van hogy csak egy cigi erejéig találkozunk. Közben meg egész nap két szót nem beszélünk. Tudom, hogy sokat dolgozik, nem is piszkálom. Ha fel is hívom késő délután, akkor már órák óta otthon van. De az esetek nagy részében nem veszi fel. kb. fél- 1 óra mire vissza hív. Ha napközben ír is valamit, a választ nem várja meg. Kb. Két órás késésekkel válaszol, akkor is ha fönt van facen. Nem értem miért van ez. Én nem a nyakán akarok lógni, legalább csak annyit meg tudni, hogy velem mikor akar találkozni, de erre mindig ugyan az a válasz. Majd ha végeztem a dolgommal. Túl sokat várok tőle ennyi idő után?

25N


2020. máj. 18. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megítélni így látatlanban.

Lehet, hogy te meg már túl sokat zargatod.

Ha napközben nem veszi fel, később hív, mert dolgozik, nem nézi, meg ha nyitva is van a face egy sokadik ablakban, attól még simán lehet, hogy csak úgy hagyta.

Az viszont fura, ha nagyon kevéssé igényli azt, hogy kommunikáljatok, és nem sok jót sejtet a jövőre nézve, ha csak te keresed.

Esetleg próbáld ki, hogy pár napig nem keresed, lép-e valamit.

2020. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Tőle megkérdezted már, hogy miért 2 órákkal később válaszol csak?
2020. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Úgy tűnik, hogy sokat vársz tőle. Ne légy ennyire követelőző. Ha kar - felkeres.

Ffi.

2020. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Tanuld meg egy eletre: amit egy férfi nem tesz, mond, akar magától,az azért van mert nem gondolja úgy. Bele lehet magyarázni mindent, de ennél sokkal egyszerűbben működnek.


Szerintem amit leirta az jóindulattal se nevezhető párkapcsolatnak, még kapcsolatnak sem

2020. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
4es vagyok, 2 hónap pont annyi idő, mint amennyi jelentőséget a 2 ember neki ad. Mi első négyszemkozti találka után egy nappal összeköltöztünk mert szerelmesek voltunk. 2 év eltelt, azóta is és már gyerekünk is van. Ha jó az irány, nem számít a sebesség :)
2020. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél kicsit megértőbb. Gondolom meló után szeretne egy kicsit pihenni és csak utánna hív vissza. Az üzenetekre én is sok késéssel szoktam válaszolni, csak fellépek pár percre facere és már lépek is, nincs ebben semmi.
2020. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!