Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom alkoholista de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom alkoholista de nem tudok tőle szabadulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy jó ideje megy köztünk egy huzavona.. Lassan egy éve élünk együtt a párommal, és egyre többet iszik. Eleinte hétvégén pár sör, mostmar hétvégén teljes részegség és hetkozben pár sör..

Ma (kedd van..) berugott, és én már annyira nem bírtam, hogy elsirtam magam. Mikor szólok neki, cseszegetésnek veszi. Most mikor elmondtam mi a bajom, agresszív lett és közölte velem, hogy elege van abból, hogy mindig nekem kell megfeleljen, és különben sem hátráltat semmiben az, hogy ő a hétvégén berugik. Elkezdett engem támadni, és amikor közöltem vele, hogy függő, már nem is tagadta, csak folyton azt hajtogatta, hogy nem hátráltat semmiben. Én azt is elmondtam, hogy visszataszító számomra a szag is, ami a szájából kijön, emellett káros és a kapcsolatunkat is tönkre fogja tenni, azonnal engem támadott,hogy én lusta vagyok, semmit nem csinálok (ez nincs így)..

A probléma az, hogy tudom, hogy itt kellene hagynom, de jelenleg ő a kenyérkereső, nekem nincs munkám, kirugtak a munkahelyemről, sehova nem tudok lépni, mindent megpróbáltam már.. Mit tegyek?


25L


2020. máj. 19. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülőkhöz egyéb rokonokhoz nem tudsz menni, akkor marad a munka keresés és az elköltözés.

Más ötletem nincs. Kereskedelemben szerintem találsz munkát.

2020. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a szülőkre, testvérekre, rokonokra támaszkodj, ha ez nem megoldható, próbálj meg mielőbb a saját lábadra támaszkodni, esetleg kezdj el titokban ismerkedni. Ki tudja, lehet találsz valaki megfelelőt számodra, aki eltart addig is, míg össze nem szeded magad.
2020. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sehogy nem lehet megmenteni?
2020. máj. 19. 21:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes energiát belefeccölni. Fiatal vagy. Találsz majd mást. Ő se akar változni, akkor meg senki se tud rajta segíteni.
2020. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor szabadulni akarsz tőle vagy sem? Egyébként nem, nem lehet megmenteni és nem is a te dolgod. Te csak saját magadért vagy felelős, a saját boldogságodért.


Szüleidhez nem tudsz visszamenni ideiglenesen? Amíg találsz munkát.

2020. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. Az utóbbi két hétben a csapból is munkalehetőség folyik. Olyan jó melókat raknak fel, hogy esküszöm elgondolkoztam a váltáson pedig szeretem a munkám. Sok volt a leépítés de most ezek a cégek SOS-ben keresnek új munkaerőt mert mégse lett világvége a vírus miatt és nem tudják visszaállítani a termelést kevés munkaerővel. Ha most nem találsz munkát akkor soha.
2020. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Külföldön vannak sajnos,nem opció. Barátaim akikre számítani is lehet, nincsenek.
2020. máj. 19. 22:18
 8/16 A kérdező kommentje:
#6os igyekszem.. De Nyíregyháza környékén lakom,ahol soha nem is volt rózsás a helyzet
2020. máj. 19. 22:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet megmenteni. Én már csak tudom, mindkét szülőm alkesz volt. Addig ittak, amíg meg nem haltak. Nagyon fiatalon. Ez idővel csak még rosszabb lesz. A másik, hogy az alkoholizmusból kigyógyulni nem lehet, csak tünetmentesnek maradni, nagy önuralom árán. Aztán megint jön valami löket és elkezd megint inni. Kell ez neked? Erre pazarolni a fiatal éveidet? Keress gyorsan munkát, mindegy mit, a lényeg, hogy le tudj lépni. Minél előbb.
2020. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

Azt, amit 1 évvel ezelőttig.

Addig hol és miből éltél?

2020. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!