Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális kapcsolat így?

Figyelt kérdés
2 hónapja jöttünk össze a barátommal és 3 hónapja ismertem meg. Nagyon vonzódtunk egymáshoz kezdetektől, nem sok időre rá le is feküdtünk, de nem jött meg a szerelem se részemről, de az ő részéről. Nem beszéltünk meg erről, de ő folyamatosan azt mondja, hogy ő engem nagyon kedvel, és felsorol sok jó tulajdonságomat stb. Én úgy érzem, hogy ennél több érzelem nincsen ebben a kapcsolatban, mert egyszer sem mondta meg, hogy szeret (valószínű azért mert nem érez így). Szerintetek egy ilyen kapcsolatban van értelme tovább próbálkozni? 23/N

2020. máj. 22. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Azt viszont mondja a párod, hogy nagyon kedvel Téged.

(Az én magyarázatomban: nagyon kedvellek = szeretlek).

2020. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonlo. En egy htalmas pofonnak éltem meg mikor bevàgata hogy kedvel, a szeretlek helyett. Es ki is derült, hogy eléggé könnyü kapcsolatnak tartottak csak a kapcsolatunkat alapbol. Miközben en meg azt kezdtem hinni hogy jàrunk. En hülye.
2020. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
*bevàgta
2020. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem mar mondta, hogy a kapcsolatot lazan kepzeli el. Nekem viszont ez nem egeszen okes, mert en kezdem megszeretni
2020. máj. 22. 09:02
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Hát...khm...23 éves vagy.Nem gondolod, hogy elég meredek lenne 1 hónap után szerelmet vallani? Volt már kapcsolatod? Mert a szerelem nem azt jelenti, hogy szép vagy meg jó veled...ahhoz bizony el kell,hogy teljen minimum 1-2 év,hogy átéljetek együtt bizonyos nehézségeket is, aminek a hatására majd másképp fogtok tekinteni egymásra...na valahol ott várj el szerelmi vallomást
2020. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Laza kapcsolatot akar? Akkor ez kuka.
2020. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem lefeküdni akar mással, tehát nem úgy laza...
2020. máj. 22. 09:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezalatt a 3 hónap alatt csak szexeltetek vagy csináltatok más programot is? Én a párommal hasonlóképpen ismerkedtem meg, az elején megbeszéltük, hogy egyikőnk sem akar komoly kapcsolatot, csak jól érezzük magunkat együtt és majd meglátjuk, miként alakul. Az első hónapban csak szex volt, utána kezdtünk el közös programokat csinálni, aztán észrevétlenül egyre jobban közel kerültünk egymáshoz. Immáron négy éve vagyunk együtt, másfél éve össze is költöztünk. Nagyon szép szerelem lett belőle, így nem tartom kizártnak, hogy máshol is működhet. Feltéve, ha tényleg nem csak annyiról van szó, hogy még 3 hónap után is kizárólag a szex idejére találkoztok.
2020. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A jelenlegi helyzet nem nagyon engedte meg, hogy nagy programokat csinaljunk... de setalni sokszor elmentunk, bevasarolni ..
2020. máj. 22. 13:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy olyan fontos információt, mint hogy a fiú laza kapcsolatot akar, miért nem írtál mindjárt a kérdésben? Miért utólag kell ilyet kihúzni belőled?

Ha ezt tudtam volna, akkor más feleletet adtam volna.

Ezek után azt válaszolom, hogy Te ugyan egyre szerelmesebb lehetsz bele, de ő csak lazán fog kezelni Téged (hacsak meg nem hódítod magadnak).

2020. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!