Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak fontosabb a barátja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak fontosabb a barátja, mint én?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy barátja, aki állandóan a párom nyakán csüng, engem pedig egyértelműen nem szeret. Alapból a munkatársa, hétköznapokon mindig szerveznek munka utánra vmi kis programot, amiért mindig később jön haza a párom, illetve nagyon gyakran az egész szombatot is együtt töltik. Ezeket a programokat rendre a barátja találja ki, aki engem sosem hív meg (akkor sem, amikor egy bulit rendez, vagy ilyesmi), viszont nyilván a párom is mindig belemegy ezekbe. Az elején úgy voltam vele, hogy nem fogok ilyenbe beleszólni, meg korlátozni őt, hanem hadd menjen ahova szeretne, viszont már úgy érzem, hogy a kettőnk minőségi idejéből vesz el jelentősen ez az egész, illetve a srác direkt arra megy rá, hogy engem "kiszorítson". Amikor felhoztam ezt a páromnak, nagy veszekedés lett belőle, hogy én paranoiás vagyok és korlátozni akarom őt, meg azt akarom, hogy csak velem legyen... Az biztos, hogy nem meleg, neki is van párkapcsolata, de akkor nem tudom, miért csinálhatja ezt. (28/N)
2020. máj. 23. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szabad, hogy a barátság a kapcsolat rovására menjen. Beszélj vele higgadtan újra, és mond meg neki, ha nem tud egyensúlyt teremteni a barátja és közted, akkor szakítás lesz a vége. És szakíts is, ha kg 2-3 hét múltán se történik változás.
2020. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
-kg :D bocsi, azt nem tudom, hogy miért írtam
2020. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A barát, mármint a BARÁT, ritka kincs, de a csaj az meg terem.
2020. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A barátság örök, csajok jönnek mennek, és a házasság sem szent (főleg hogy majdnem 60%-os a válási stat itthon).
2020. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Én ezt nem értem. Nálunk tok alap, hogy ha egy pár vagyunk, akkor bizony együtt megyünk, ha valamelyikünket hívják. Nem azt mondom, hogy mindig egymáson kell lógni, meg ne lehetne egy pasis/csajos estét rendezni, de azért ez a másik véglet.

Talán a baráttal kellene beszélned, hogy mi a problémája veled.

2020. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen mit vagy együtt egy ilyennel??

Kéne a halálnak.

2020. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy majom.

Igazából neki kéne eszébe jutnia, hogy elhívjon téged néha ezekre a közös programokra, mert teszem azt mozi, vagy iszogatás, ugyan miért ne mehetnél vele? Vagy ezt úgy kell elképzelni, hogy szombatonként ő fixen elhúz egész napra te meg csinálj amit akarsz? Érdekes hozzáállás.

Ha engem hívnak valahova, és tudom hogy a barátom otthon lesz aznap, akkor 90%-ban megkérdezem, hogy akar-e jönni (kivétel tipikusan csajos programok).

Amúgy az volt az első gondolatom, hogy csajokkal programoznak meg buliznak, azért vagy onnan kiszorítva, főleg ha a srác amúgy nem is ismer téged annyira, akkor itt a párod sumákol.

Én szakítanék, ha egy hónapon belül nem változik a helyzet.

2020. máj. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
bírom ezeket a nőket itt, mind bolond. Ha nem úgy történik valami ahogy akarják, akkor szakítanak. Nem baj, egyedül élnek majd macskákkal ezek a hölgyek itt mind majd 40 felett, ha vének lesznek.
2020. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bolond vagy te ha szerinted annyira normális hogy állandóan a haverjval buzul.. Elég gáz egy ilyen pasi és az ilyenek fognak inkább megrohadni egyedül aki előre helyez egy havert mikot van nője.

Mert az ilyen senkinek se kell!


Amúgy meg egyedül is jobb mint egy kretén pasival ennyi.

2020. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 Az exem aki rommá csalt, szintén úgy értékelte a dolgot, hogy nekem csak nem tetszik ha valami nem úgy van ahogy én akarom.


Inkább halok meg 10 macskával mint egy rossz kapcsolatban, legalább olcsó lesz a temetés, mert felzabálják a hullámat.

2020. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!