Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy ez fiú tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ez fiú tényleg csak barátkozni szeretne velem?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem több lesz köztünk, mert geyre többet voltunk együtt, vagy nálunk vagy náluk. Játszottunk, beszélgettünk, volt, h simogatott vagy egymást etettük. De ez már régóta megy, szóval gondoltam megkérdezem most mi is van. Azt mondta, hogy nem tudja, de inkább barátság, és nem tudja. 16/l 16/f

(mégcsak ronda sem vagyok, vagy ilyesmi :S)


2010. júl. 30. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fiúknál elég ritka, hogy mindenféle plusz vonzalom nélkül képesek legyenek jóban lenni lányokkal, szóval még ha azt is mondja, hogy inkább barátság, ha elővennéd a lányos manipulációid, valószínűleg tudnál hozni a helyzeten... de ez csak tipp :)
2010. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem dem lehet, hogy csak barátként néz rád. Szerintem nem akarja elrontani a mostani helyzetet azzal, hogy nyomul, mert lehet tart tőle, hogy akkor véget vetnél az egésznek. Kezdeményezz te és egyből kiderül. De ha frankón csak barátként néz rád, akkor tuti meleg...
2010. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Létezik, de elég ritka.(ez nem jelenti azt, hogy homi lenne) Még mindig jobb, mintha csak le akarna feküdni veled, és utána ott hagy..

Gyerek korod óta ismeritek egymást?

2010. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem csak fiu barátaim vanak szinte
2010. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem létezik, csak még szűz és gyáva.

Ha egyszer leitatod és "megerőszakolod", soha többé nem fogod tudni levakarni.

2010. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, sulit váltottam (mert elköltöztünk), és kb fél éve, hogy ez megy. De én végülis kezdeményeztem, nem? Megkérdeztem, hogy most akkor velünk mi legyen? Erre, hogy ő nem tudja.... :S
2010. júl. 30. 15:23
 7/11 anonim ***** válasza:
BALFÉÉÉÉK
2010. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lúzer a srác xD
2010. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
létezik fiú-lány barátság csak a legtöbb ember túlságosan korlátolt hogy ezt fel is fogja nem vagy ronda csak nem jösz be neki csak jófej vagy és szeret veled lógni
2010. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Erre, hogy ő nem tudja.... :S" - Szerintem csak bizonytalan, nincs elég önbizalma, de tuti tetszel neki. Dobd be magad, csábítsd el, küldj neki jeleket, mássz rá, stb... lesz ebből valami :)
2010. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!