Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális hozzáállás?

Figyelt kérdés
Az sztk ( tb alapú) nő gyógyásszal nem igazán voltam meg elégedve ahogyan hozzám állt, így néztem egy fizetőst, ahol egy sima citologia vizsgálat 15ezer, és hpv teljes vizsgálat 25ezer, és azzal jött ha nem muszáj, akkor hadjuk ki, a teljes hpv vizsgálat kérését hiszen ugyis tudjuk hogy az a bajom, mert ez az sztk orvosnál kiderült és feleslegesen ne adjunk ki rá ennyi pénzt mert 10ezer különbség az 10ezer. Erre mondtam neki hogy a korona vírus miatt nem mentem ezzel orvoshoz már vagy 4-5honapja és azóta ki tudja mi változott az egészségemmel, és erre azzal jött jó akkor majd az orvos eldönti de neki amúgy is az a fontos minnél több pénz legyen otthagyva, és ez a hozzáállása rosszul esett nekem, mert eddig amíg nem voltam hpv beteg sose mentem fizetős nőgyógyászhoz csak amióta ez kiderült és az sztk orvos nem úgy állt hozzám hogy türelmesen és normálisan, ezért fizetnék normális bánásmódért. És össze vesztem vele, mert olyan volt mintha sajnálná mire költöm a pénzemet, vagy mintha nem venné komolyan a betegségemet vagy nem tudtam ezt hova tenni. Együtt élünk, és nem igazán költötünk mi egymásra és elég unalmas is az életünk sose megyünk sehova és sose gyüjtöttünk pénzt se semmire hanem mindig csak édességek,gyors kaják és tv vagy bármi ami ithon ülős program.

2020. máj. 29. 00:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem az a gond, amit mások is írtad, hogy nagyon részletesen beavattad. A férfiakat ez nem nagyon szokta érdekelni, bár vannak kivételek. Eleve nekik kellemetlen ez a téma, hogy nőgyógyászhoz mész, és akkor még nekiállsz részletezni is. Plusz nyilván, oké, arra költöd a pénzed amire akarod, de a magánrendelés tényleg horror áron megy, gondolom nem érti, mi kerülhet egy vizsgálaton ennyibe (megjegyzem, ezt én sem, nő létemre). Nekem a férjem csak évente megkérdezi, voltam e nőgyógyásznál az éves szűrés maitt, illetve hogy felírattam-e egy évre a tablettákat (külföldön élünk, itt lehet egy évre kérni) és ennyi. Annyit mondok, minden rendben van és kész, nem részletezem.
2020. máj. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen csak hogy ő azzal jön, mindig hogy legyünk egymással teljesen őszínték, és ne derüljön ki egymásról, semmi se, és ilyenkor néha ki jön a valódi arca a meg nyílvánulásai nekem nem mindig tetszik sokszor elég bántó.
2020. máj. 29. 01:02
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Istenem, itt mindenki 14 eves tini, vagy mi? Semmi gond nincs azzal, hogy beavattad a reszletekbe, ez full termeszetes dolog lenne egy felnott, komoly kapcsolatban.

A problema az, hogy a parod egy soher gci, aki csak annyit fog fel az egeszbol, hogy “hadde minek fizetni valamiert ami ingyeee is van”. Ennyi.

2020. máj. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A te pénzed, arra költöd, amire akarod.

Elég lett volna annyit mondanod, hogy nőgyógyászhoz mész, már az is felesleges, hogy magánhoz, de ha nem vagytok közös kasszán teljesen mindegy, hogy mennyibe került, egyébként olcsó volt.

Amúgy meg a nőgyógyász, aki TB alapon ellát ugyanaz az ember, aki magán praxisban, az, hogy fizetsz érte nem feltétlenül jelent jobb ellátást.

2020. máj. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%

"Eleve nekik kellemetlen ez a téma, hogy nőgyógyászhoz mész" - jaj, szegény kisfiúknak kellemetlen téma, akkor mit szóljon a nő, aki el is megy és ki is perkálja? A kérdezőnek nem kellemetlen maga a vizsgálat, meg a HPV? Nem hiszem el, milyen "férfiak" léteznek, komolyan. Ezen akar spórolni? A te egészségeden? Ez a férfi nem szeret téged, nem aggódik érted. Mellesleg a saját pénzed, mi köze hozzá, de komolyan?

Ha nálam lenne bármi probléma, a párom mondaná, hogy keressük meg a legjobbat, mert ez nem játék és rohadtul nem a pénzt nézné. Keress egy normális férfit, aki felfogja a dolgok súlyát és lehet vele normálisan kommunikálni.

2020. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!