Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esküvő előtt álltunk és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina0318 kérdése:

Esküvő előtt álltunk és a párom lemondta. 15 éve ismerjük egymást, ebből 1 évet éltünk együtt. Rajtunk kívül álló okok miatt újra külön kellett költöznünk. Az esküvő lemondva, az összeköltözést viszont akarja. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 08:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Megbeszélném vele, mert ez így kevés infó.
2020. máj. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Azt tenném, hogy megpróbálnék érdemben is válaszolni, ha jobban kifejtetetd volna az esetet.

Így csak annyit írok, hogy a Te dolgod átgondolni és dönteni.

2020. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%

Miért mondta le az esküvőt?

Mi az a rajtatok kívül álló ok, ami miatt külön kellett költözni? Mondjuk 15 év kapcsolatból 1 évet éltetek együtt, ez is elég furcsa számomra, mármint hogy hogy működött ennyi ideig így. De nyilván működött, szóval biztos ezután is menne külön.

Viszont ha nekem megkérnék a kezemet, majd utána mégis lemondaná az esküvőnket az azt jelentené, hogy mégsem biztos a kapcsolatunkban. Nem tudom hogyan tudnék utána tovább élni vele, mintha misem történt volna. Inkább ne is kérte volna meg a kezem, ha úgy jó volt minden, de így szerintem én nem tudnám folytatni.

2020. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Miert lett lemondva az eskuvo? Miért kell kulon koltoznotok? İtt meg sok a homályos folt.
2020. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Az esküvőt azért mondta le, mert úgy érzi én erőltettem inkább, ő viszont még nem érett meg rá. Így az esküvőhöz közeledve, egyre több lett a vita. Természetesen a saját hibámat nem vitatom. Viszont mondtam neki és jeleztem felè kb.fél évvel ezelőtt, ha úgy gondolja mondjuk vissza. Akkor nem tette. Nem tudtunk sokáig összeköltözni anyagi gondok, tartozások miatt. Több mint 1 évig éltünk együtt. (a szülők is ott laktak, családi ház tetőterében éltünk )Az idős szüleimmel volt egy komoly konfliktus és emiatt közösen döntöttünk úgy, hogy így nem mehet tovàbb. Nem volt sok lehetőségünk lakásügyben. Maradt az albérlet. Ez most meg is felelne, csak most nem tudom hogyan tovàbb.
2020. máj. 30. 08:55
 6/39 anonim ***** válasza:
76%
Kidobnam. Szórakozzon mással.
2020. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? (Más, ha valaki ismerős 15 évig, mint ha együtt vagytok x éve...)
2020. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%

Én a helyedben nem hibáztatnám magam. 15 év ismeretség és 1 év együttlakás után érthető (mert Neked fontos), hogy sürgetted az esküvőt. Az nem baj, hogy ez fontos volt Neked. Az viszont nagyon nagy baj, hogy ennyi év után a fiú még nm érezte ugyanazt, amit Te.

Nem világos, melyik szülőknél laktatok és min kaptatok hajba, de ezek után talán nem is lényeges.

A lényeg: mivelhogy ennyi év után is határozatlan a fiú - szakítsatok. A jövőben is (talán minden, de legalább is nagyon sok ügyben), ilyen tesze-tosza lesz, DE TE ISMERED ŐT, én csak feltételezek.

Ffi.

2020. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
79%
Raknam ki a francba az ilyet. Ez semmi komolyat nem akar azonkívül, hogy legyen allando punci meg valamiféle biztonsagerzete, mikozben esetleg ha epp úgy alakul varhatja az igazit is mellette. Aki egy év egyutteleshez után ilyeneket mond, az nem akar lofarkat se, csak húzza az idődet.
2020. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Ez a fiú 40 éves...
2020. máj. 30. 09:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!