Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő akarata érvényesül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő akarata érvényesül a kapcsolatban, az már régen rossz? 27F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kb. 4 hónapja vagyunk együtt. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy ő irányítja a kapcsolatunkat. Nemrég volt egy olyan mondata, hogy "most az ő tempójában halad ez a kapcsolat". Gondolom az előző kapcsolataiba nem ő volt a "kapitány". A történethez hozzátartozik, hogy mindig akkor van találkozás amikor ő akarja és az heti 1x van, és én nem akkor megyek amikor akarok, hanem x óra y percnél hamarabb ne menjek. Én eltudnék képzelni több találkozást is és ezt meg is tudnánk oldani.Viszont gyakran megkapom azt hogy mennyire hiányzok neki.. Ez engem azért zavar, mert férfi vagyok és eddig párkapcsolataimban nem volt leszabályozva a találkozás. Ha gondoltam egyet akkor meglátogattam a páromat és ő is engem. Nem voltam időhöz kötve. Itt minden szinte "szabályok közé" van korlátozva. Ez talán azért van mert ő 33 éves? Eddig nem volt ilyen fiatal barátja és most élvezi hogy ő az idősebb és az ő akarata érvényesül? Viszont elhagyni nem szeretném őt ezért. De én, mint férfi nehezen tűröm ha egy nő szabályokat szab nekem.(persze a viselkedés szabályait én betartom).
2020. máj. 30. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

"De én, mint férfi nehezen tűröm ha egy nő szabályokat szab nekem."


Mégis minek képzeld magad, csak mert farkad van?


A kölcsönös megbeszélésen hiszek, de egy ilyen mondat után baxnálak ki, mert azt jelenti, hogy magadat többre tartod és te simán dirigalnal.

2020. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"de egy ilyen mondat után baxnálak ki, mert azt jelenti, hogy magadat többre tartod és te simán dirigalnal."


nagyon drasztikusan fogod fel azt a mondatot.

2020. máj. 30. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Már a kérdés is vacakul van feltéve, mert azt sugallja, hogy az a normális amikor a férfi akarata érvényesül egy kapcsolatban. Nem! Az a normális, ha 1. mindent meg tudtok beszélni közösen és kompromisszumot tudtok kötni vagy 2. eleve egy szub-dom kapcsolatban vagytok, ahol az egyik irányít és a másik ezt élvezi. Minden más eset nem normális.
2020. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó két mondat tényleg nem kellett volna. Ha te így nem érzed jól magad, akkor beszéld meg vele hogy te több talalkozot akarsz, ami ertheto mert heti 1x eleg keves, időkorlátrol meg nem hallottam még de en sem orulnek neki ha a barátom ilyen szabalyokat állít fel. Alapesetben fontos hogy mineket fel akarata ervenyesuljon, egyik se nyomja el a masikat, tudjanak kompromisszumot kotni es megbeszélni a dolgokat. Ha meg találkozók teren te sokkal tobb napot toltenel o meg bőven megelégszik ennyivel akkor ez kesobbiekben is fog par vitat generálni, ha ez nem változik.
2020. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Szegény férfi, a csúnya, gonosz néni elnyomja
2020. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Ne hagyd magad.
2020. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 éves koromban nem vettem volna komolyan azt, akivel hetente csak egyszer találkozhattok, mert ő nem akar többet.

Még mi ez az óra, perc?

Vasutas, vagy mi?

2020. máj. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!