Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi játszódik le a barátnőmben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódik le a barátnőmben?

Figyelt kérdés

Húszas éveink közepén járunk. A vírus miatt nem találkoztunk már hónapok óta, talán júniusban lehetőség nyílik rá. Egy darabig minden tökéletesen rendben ment, voltak vitáink, és a legutolsó után valahogy megváltozott. Arra gondoltam, hogy talán kiszeretett belőlem, bár ezt tagadta, igaz nem is nagyon mondja mostanában magától, hogy szeret, azt mondja "más lett" a kapcsolatunk, nem tekint úgy a jövőbe, ahogyan eddig, stb.. Eléggé belefeledkezett egy számítógépes online csapatjátékba, amit együtt is szoktunk játszani. Mindezek mellett folyamatosan keres, akkor is, ha én nem őt, úgy, ahogy eddig, de annak ellenére, hogy ő kezdeményezi a beszélgetést, sokszor olyan, mintha nem lenne folytatás. Régebben rengeteget tudtunk beszélgetni, téma most is lenne, mindig van nyilván.


Az ösztöneim azt súgják, hogy kihűlt benne ez az egész, de akkor nem értem, miért keres folyton, miért kérdez olyanokat ami arra utal, hogy féltékeny? Ha kihűlt benne, akkor miért akar újra találkozni, miért nem zárja le? Sajnos azzal, hogy már nem úgy viselkedik, mint ahogyan megismertem, ahogy megszoktam őt, egyre jobban eltol magától engem. Nem tudok vele beszélni az érzéseiről, gondolatairól, ő egyszerűen képtelen rá.


A másik gondolat ami bennem van, hogy mi van, ha ez azt jelenti, hogy velem van valami, hogy máshogy viselkedek vele, mint korábban, és azt szeretné, hogy jobban kimutassam, hogy szeretem.


Tanácstalan vagyok, mert ahogy írtam, ő nem mond semmit "nincs semmi", de valahogy mégis minden más.


Kérlek írjatok nemet és életkort is. Köszönöm előre is a segítségeteket.


2020. máj. 31. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Józan ész szerint simán találkoztam volna a párommal. A járványintézkedések nem indokolták a kapcsolatok megszakadását. Hülyék voltatok, hogy hagytátok elhidegülni egymást.


De a lényeg, hogy ha nem most, akkor később lett volna ez az elhidegülés. Szóval inkább előbb, mint utóbb! Lehet továbblépni 🙂

2020. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Mióta vagytok együtt? Hónapok óta nem talalkoztatok, ha eddig kibirtatok akkor nem hinnem hogy pont most akarna véget vetni ennek. Valószínűleg csak hiányzol neki es nyilván kicsit megviseli a kapcsolatot a par honap kulon let. De mostmar hamarosan ha talalkoztok akkor nem lesz gond, max megerosodik a kapcsolat
2020. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Fura. Akkor szoktak ilyenek lenni, ha megismertek mást. Mert ilyenkor rajtuk kattognak, jobbára a bűntudat is mardossa a lelküket. Rengetegen ilyen online csapatjétékok alatt ismernek meg másokat, ezzel nem akarom a bogarat a füledbe ültetni, de légy résen. Ugyanis, ha mélyen szeretne, nem hiszem, hogy pár hónap egymás nélkül ezt eredményezte volna.
2020. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Másik országban élünk.

#3 Akkor nem hiszem, hogy folyton nekem írogatna, ha nem érdekelném már.

2020. máj. 31. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom ezalatt az ido alatt osszeszedett valami normalis sracot, aki nem szarta le egy felig kamu jarvany miatt.
2020. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szartuk le egymást, más országokban élünk, nem tudunk találkozni.
2020. máj. 31. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy mióta vagytok együtt mert nem mindegy hogy egy friss kapcsolatról van szó vagy egy több évesről
2020. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Friss a kapcsolatunk, 4 hónapja vagyunk együtt.
2020. máj. 31. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Melyik játékról van szó? Én is kipróbálnám. :)
2020. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!