Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elrontottam? Hogyan lehetvezt helyrehozni?

Figyelt kérdés

A baratommal kezdetektől fogva docogosen indult a szex. Nem igazán tudtunk egymásra hangolódni. Szinte minden együttlét során voltak merevedési gondjai, amitől nekem élvezhetetlen lett a dolog. Próbáltam megérto lenni, nem akartam, hogy sztresszeljen emiatt, mindig mondtam, hogy csak gyakorlás kérdése az egész. Közben mindent bevetettem: bort, habfürdőt, gyertyákat, szexi hálóinget, finom vacsit, spontán szexet, ramasztam stb. De nem javult a helyzet. Fél éve vagyunk együtt, két hónap után feküdtünk le egymással, hónapok óta mennek igy a dolgok. Legutolsó alkalommal ismét ugyanaz történt és megint kérdezte, hogy nem akararok-e segíteni újra felallitani, nálam viszont ott azon a ponton betelt a pohár és nemet mondtam, megmondtam, hogy az egészhez nincs már kedvem, de úgy az egészhez. Gyomorgorcsom van a szextől, mert egyszer sem tudtam kielegulni vele es hónapok óta várok türelmesen, miközben emésztem magamat, hogy nem vagyok elég vonzó nő, egyszerűen undorodom már magamtól, mert egyaltalan nem érzem magamat nőnek és már öt sem kívánom meg a szexet sem.

Ezután bevallotta, hogy az előző csaja kikeszitette ilyen téren és rá van görcsölve az egészre. Ez viszont engem még jobban dühit, mert hónapokig hallgatott erről, pedig többször rakerdeztem, hogy cipel-e valami sérelmet a múltból, mindeközben én szívemet -lelkemet kitettem ezért, hogy működjön és most kiderul, hkgy az évekkel ezelőtti exe miatt nem működik velem a dolog. Másban mindenben olyan őszinték tudunk lenni, annyira felneztem rá kezdetektől fogva, mindig szamithattam rá, annyira odaado volt, nyílt és tudatos, most meg... Az egész el van cs*szve. Azóta olyan, mintha idegenek mennénk. Próbálunk úgy viselkedni, mint korábban, de sokszor lehet érezni, hogy kínos a csend és én nem is hajolok pusziert, nem vagyok az erintesere sem.

Szerintetek helyre lehet még ezt hozni? Vagy végleg elrontottam?


2020. jún. 2. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vond le a tanulságot: ha már az elején döcögős a szex vagy bármi, akkor hagyni kell a francba. Ugyanis az 3 év múlva, meg 5, meg 10, ... csak rosszabb lesz.
2020. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek, ha az elején szar, akkor később csak rosszabb lesz. Nem működik köztetek a kémia, nem érdemes erőltetni.
2020. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk dettó ugyanez volt. Pont ugyan ezeket éreztem mint te. Szakítás utáni második hónap hozott változást.
2020. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha te sokat megteszel azért, hogy neki jó legyen, o szokott partner lenni ebben, hogy neked is utána akár szájjal, kézzel csinálja? Vagy csak azt nézi neki jó legyen? Amúgy exes dolgot sem értem, miért nem mondta el eddig. Ha netan emiatt szetmentek,nem te rontottad el
2020. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány evesek vagytok?
2020. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 Fel szokta ajánlani, csak nekem akkor már nincs gangulatom hozzá, nekem aktus után nem esik jól, ha visszakanyarodunk az elejehez és nem is csinálja olyan jól, hogy annyira hiányoljam.
2020. jún. 2. 17:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem egészen, mi az, hogy az előző csaja kikészítette ilyen téren? Mit kell érteni ez alatt?
2020. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 aktus előtt kéne csinálnia magától, nem ajánlgatni
2020. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszíntèn èn ezt nem akarnám helyre hozni a helyedben, ès nem erőltetnèm tovább. Vagy a kèmia nem működik köztetek, vagy ki tudja, de ha már az elejèn ennyire vacak a szex, ennyire szenvedők, akkor azt megette a fene. Nem a szex a minden, de igen fontos rèsze egy párkapcsolstnak, ha az nem működik, ennyire nem, akkor abból úgy sem lesz boldog párkapcsolat. Ès rengeteget árt. Szorongóvá tesz tèged, megutálod az egèszet.

Ès nem, nem te rontottad el. Ehhez senkinek se lenne már türelme a továbbiakban. Egyszerűen nem működik köztetek ès kèsz.

2020. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog. Én nem varok 2 hónapot a szexszel mert ha rossz akkor nincs randizgatas.


Ha a férfi impotens illetve részlegesen impotens azt el kell engedni. A szex nem feladat hanem örömforrás, ha feladat már nincs értelme.


Én nem fogok szimpatikus választ adni, de potens férfit keresnek a helyedben

2020. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!