Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elrontottam? Hogyan lehetvezt helyrehozni?

Figyelt kérdés

A baratommal kezdetektől fogva docogosen indult a szex. Nem igazán tudtunk egymásra hangolódni. Szinte minden együttlét során voltak merevedési gondjai, amitől nekem élvezhetetlen lett a dolog. Próbáltam megérto lenni, nem akartam, hogy sztresszeljen emiatt, mindig mondtam, hogy csak gyakorlás kérdése az egész. Közben mindent bevetettem: bort, habfürdőt, gyertyákat, szexi hálóinget, finom vacsit, spontán szexet, ramasztam stb. De nem javult a helyzet. Fél éve vagyunk együtt, két hónap után feküdtünk le egymással, hónapok óta mennek igy a dolgok. Legutolsó alkalommal ismét ugyanaz történt és megint kérdezte, hogy nem akararok-e segíteni újra felallitani, nálam viszont ott azon a ponton betelt a pohár és nemet mondtam, megmondtam, hogy az egészhez nincs már kedvem, de úgy az egészhez. Gyomorgorcsom van a szextől, mert egyszer sem tudtam kielegulni vele es hónapok óta várok türelmesen, miközben emésztem magamat, hogy nem vagyok elég vonzó nő, egyszerűen undorodom már magamtól, mert egyaltalan nem érzem magamat nőnek és már öt sem kívánom meg a szexet sem.

Ezután bevallotta, hogy az előző csaja kikeszitette ilyen téren és rá van görcsölve az egészre. Ez viszont engem még jobban dühit, mert hónapokig hallgatott erről, pedig többször rakerdeztem, hogy cipel-e valami sérelmet a múltból, mindeközben én szívemet -lelkemet kitettem ezért, hogy működjön és most kiderul, hkgy az évekkel ezelőtti exe miatt nem működik velem a dolog. Másban mindenben olyan őszinték tudunk lenni, annyira felneztem rá kezdetektől fogva, mindig szamithattam rá, annyira odaado volt, nyílt és tudatos, most meg... Az egész el van cs*szve. Azóta olyan, mintha idegenek mennénk. Próbálunk úgy viselkedni, mint korábban, de sokszor lehet érezni, hogy kínos a csend és én nem is hajolok pusziert, nem vagyok az erintesere sem.

Szerintetek helyre lehet még ezt hozni? Vagy végleg elrontottam?


2020. jún. 2. 16:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Miattam nem lehetett előbb... Műtöttek...
2020. jún. 2. 21:26
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, nem amiatt van ez, hanem mert szerencsètlen. Biztos nem küszködnèk tovább. Impotens, aztán most hogy fogy a türelmed, előrukkolt egy szemèt exbarátnős sztorival 20 èvvel ezelőttről. Ugyanmár.
2020. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. 10 alkalomból 6-szor nem állt fel neki és mindig volt rá magyarázat. Mindig feszélyezte őt valami. Az első alkalommal az első alkalom feszélyezte, második alkalommal időre volt még szüksége, ja és a helyszínek is mindig feszélyezték. Eljutottam ugyanerre a gyomorgörcsre. Onnan kezdve vége volt, mert már gyomorgörccsel kezdtem vetkőzni, hogy vajon most állni fog neki??? Mivel menet közben is volt, hogy lelohadt, már bele sem mertem lendülni, mert piszok rossz érzés volt felizgulni és ott maradni pofára esve. Sajnos engem nem lehet kompenzálni nyelvvel vagy ujjal. Egy-két alkalommal igen, de hogy abból álljon a szex, hogy pótlékokat dugdosnak belém. A hab a tortán az volt, amikor az én szexualitásomat kezdte el kritizálni. Hogy túl feszült vagyok és nem nedvesedek eléggé. Na akkor betelt nálam a pohár. Nagyon sok szeretetet és figyelmességet kaptam tőle, de ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ha nem megy a szex, akkor nem kell szexelni. Én nem vagyok a pszichológusa, hogy kivakarjam a lelki töréseiből. Megpróbáltam, de amikor az én szexualitásomat kezdte leminősíteni, ott végünk is volt. Persze, hogy feszült voltam és nem nedvesedtem eléggé, már egy idő után levetkőzni se volt kedvem, hogy a petyhüdt micsodáját lássam.
2020. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mintha egyre több lenne az ilyen töketlen, akivel még egy jót szexelni sem lehet. Lassan már lehet "félni" ismerkedésnél, hogy ha minden más rendben van az adott pasival, nehogy megint az legyen, hogy neki sem működik rendesen... 🙄
2020. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!