Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm étel nélkül hagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm étel nélkül hagy otthon?

Figyelt kérdés

Szabadságon vagyok most, neki nagyon feszített munkája van a vírus miatt. Reggel kel, este jön.

Amikor hazajön csinál magának párolt zöldséget + előre kiadagolt húst magának másnapra, ami nekem még előételként se lenne elég, így nem akarom, hogy ilyet csináljon nekem.

Viszont nincs itthon étel... Munka után be szokott ugrani vásárolni, de max zsemlét, felvágottat, tojást stb hoz, semmi normálisat. Így másnap megint szendvicset eszek egész nap, néha tojásrántottával váltogatva. Nagyon egyhangú és unalmas. Szeretnék valami változatosabbat és ő nagyon jól főz (én szörnyen, így ezt ne is javasoljátok), a kajarendelés meg drága lenne.

Hogyan vennétek rá, hogy csináljon normális ételt nekem is másnapra? (nem azt, amit ő visz)



2020. jún. 2. 19:05
1 2 3 4
 21/31 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
51%
Na tessék! Még egy ilyen hasznavehetetlen, önmagáról gondoskodni sem tudó balherének is van nője...
2020. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%
Te aztan egy fonyeremeny lehetsz !!
2020. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Ott a pont 21-es:).
2020. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
34%
#21, biztos jól néz ki.
2020. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
39%
Pedig én a helyedben inkább spórolnék valamin és rendelnék. Van ilyen, hogy valaki béna a főzéshez. Az egy baromság, hogy aki olvasni tud, főzni is. Nagyon el lehet rontani még a mások számára egyszerű dolgokat is. Agyvérzést is kapnék, ha 3 órát szerencsétlenkednék valamivel, ami a tehetségesebbeknek legfeljebb 1 óra, és egy ehetetlen moslék lenne a végeredmény. Akkor inkább nem ennék többé főtt ételt. Úgyhogy én hozom a kaját. Nő létemre. Ez van.
2020. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
25-ös, ezért kell gyakorolni, több receptet kipróbálni, ismerősöktől, szülőktől megkérdezni, hogy mit hogy szoktak főzni.
2020. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
49%
26-os vagy szimplan lehet rendelni. Ennyi. Korbekerdezhetnek barkit millio dologrol, amihez nem ertek, de nem teszem, mivel kulonosebb motivaciom sincs ra. 2020 van, Netpincer, Wolt, egyebek, a fozes nem egy letfontossagu dolog.
2020. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
37%
Így van, rendelni is lehet, nincs ezzel semmi probléma, csupán javasoltam néhány dolgot. Mindenki úgy oldja meg az étkezését, ahogy akarja és ahogy tudja. Nem az a fajta játékos vagyok, akinek habzik a szája a dühtől, mert a nő nem tud valamit összedobni, összedobom én magamnak.
2020. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
77%

Provokatív kamu kérdés.

Ha esetleg mégse, akkor az még szànalmasabb ràd nézve. A pàrod nem a cseléded, se a szakàcsnőd. Van 2 kezed, főzz magadnak. Ha nem tudsz, tanuld meg, nem nehéz. zabàlj szendvicset vagy halj éhen. Vagy amit akarsz. Lusta disznó vagy, ennyi a bajod. Ne vàrd el hogy kiszolgàljon. Meg nem fizeted érte, és nem is az anyàd. Ha nem tetszik a gondolat, hogy gondoskodnod kéne magadról, menj vissza a mamahotelba. Nem való neked pàrkapcsolat.

2020. jún. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ennyire megfeszített a munkarendje, miért nem te készíted el az ételt neki is? Miért várod el tőle? Te is lemehetnél bevásárolni pl. Nagyon bele vagy kényelmesedve ebbe az egészbe. Ha látná, hogy változtatsz ezen, pl. főt étellel várod haza, bevásárolsz helyette, stb, ő is másképp állna hozzád.
2020. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!