Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti is utáljátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is utáljátok ha a barátnőtök melltartó nélkül van otthon?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze a párommal. Alapból jól megvagyunk, viszont amint meglepődtem, hogy teljesen kiakad ha nincs rajtam melltartó. Szinte mindig hordok, de azért alváshoz elég kényelmetlen szóval leveszem (már erre is forgatja a szemét). Reggel ha együtt reggelizünk és még nem vettem fel, akkor elküld érte. Ma reggel elfelejtettem bevinni magammal a fürdőszobába szóval kijöttem simán egy pólóba és szinte leüvöltött, hogy vegyek már fel egyet.

Férfiak, ez titeket is ennyire zavar? Én szinte mindig viselek, de azért éjjelre otthon jó lenne megszabadulni tőle, de nem akarom hogy erre rámenjen a kapcsolat

22L ő 32F



2020. márc. 25. 11:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Ilyet se hallottam még...🤔
2020. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Jó nagy barom lehet. Már bocsi.
2020. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa a fickód. Én ilyenekkel nem szoktam foglalkozni.
2020. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

Ketszer is elolvastam a kérdést mert nem hiszem el!

Pont hogy fordítva van én úgy imadkozom le a texzilt akik eddig voltak !Egyik se volt kepes meztelenűl járkalni itthon!!

2020. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%
Ez hüly. 😑😑 Imádom, amikor meztelen vagy kevés ruciban van a csaj. Bolond a pasid. Kár volt vele összeköltözz. Mik jönnek majd még ezután?! 😱🤔 Sajnállak hallod!
2020. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Ez van ha egy hülyével költözöl össze, ezért kell megismerni a másikat mielőtt összebútorozol vele. Legalább kibújt a szög zsákból - hogy egy idióta a pasid még mielőtt gyerek vagy más komolyabb dolog szóba került volna.

S mi a következő lépése megmondja hogy milyen színű zoknit vegyél fel az utcára, vagy milyen ízesítésű fogkrémet használj. Költözz el tőle amint tudsz.

Amúgy az a jó ha melltartó nélkül van a párom, sőt inkább semmi se legyen rajta :) (de az ő döntése miben akar lenni, nem én szabom meg neki)

2020. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%

Jó nagy tapló a palid!

Az én páromat az zavarja ha van rajtam melltartó..

2020. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem zavarna. (de én beteg vagyok, mert a lógos melleket is imádom :D )


Alapból talán illene elfogadjon olyannak amilyen vagy. (ha valami extrém nagy méretekkel/"rossz" genetikával vagy megáldva akár 22 évesen is lóghatnak annyira, hogy ne legyen szexi egyeseknek de akkor is talán a barátnődnél az ilyent el kell tudni viselni)


Ha zavar, hogy állandóan ezzel basztat beszéld meg vele. Attól hogy ő a férfi meg az idősebb is ne hódolj be neki ennyire, hogy hagyod hogy utasítgasson.

2020. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg egy idióta kisp.cs.

A férfiak igenis szeretik melltartó, bugyi nélkül is látni a barátnőt.

2020. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
71%
Nem utálnám! Sőt, nagyon is tetszene ha ilyen párom lenne! ☺
2020. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!