Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm étel nélkül hagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm étel nélkül hagy otthon?

Figyelt kérdés

Szabadságon vagyok most, neki nagyon feszített munkája van a vírus miatt. Reggel kel, este jön.

Amikor hazajön csinál magának párolt zöldséget + előre kiadagolt húst magának másnapra, ami nekem még előételként se lenne elég, így nem akarom, hogy ilyet csináljon nekem.

Viszont nincs itthon étel... Munka után be szokott ugrani vásárolni, de max zsemlét, felvágottat, tojást stb hoz, semmi normálisat. Így másnap megint szendvicset eszek egész nap, néha tojásrántottával váltogatva. Nagyon egyhangú és unalmas. Szeretnék valami változatosabbat és ő nagyon jól főz (én szörnyen, így ezt ne is javasoljátok), a kajarendelés meg drága lenne.

Hogyan vennétek rá, hogy csináljon normális ételt nekem is másnapra? (nem azt, amit ő visz)



2020. jún. 2. 19:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy tök lényegtelen, hogy kamu-e vagy sem ez a kérdés konkrétan, nagyon sok pasi van, aki ugyan nem reklámozza, de őszintén így áll hozzá a dologhoz. És ez borzasztó ciki szerintem.

#9 voltam.

2020. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%
Egy sütőben sült csirkecombokat krumplipürével csak összetudsz dobni, vagy más ilyen egyszerű ételt.
2020. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%
Tanulj meg főzni. Pontról pontra vannak leírva a receptek, egy paprikás krumpli vagy lecsó nem bonyolult. Ne a barátnődtől várd el, hogy kiszolgáljon munka után.
2020. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%
Tanulj meg főzni, több olyan étel is van, ami könnyen elkészül és hamar is. Ha nagyobb adagot csinálsz akkor 2-3 napig is tudod azt enni.
2020. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves gyakorizók van egy kérdezőnk egy pár hónapja aki párkapcsolati problémákból szemezget és ami megtetszik neki azt felteszi mintha ő kérdezné pl.pár napja hogy a férje azt mondta amig nem fogy le nem sexel vele szerintem az is ő volt.Ja és mindegy milyen választ adsz lepontoz és mindig hozzászól.Én nem mondom hogy ez a Kérdező az a kérdező de azért van hasonlóság.
2020. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%

Egyedül lennél éhen halnál

? Miért mástól várod el, hogy kinyalja a segged

2020. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
És mindig eltolja a sztorit az egyik fél javára mig a másik fél egy sz@rdarab.
2020. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%
Kamu.... Ennyire hülye nem lehet senki
2020. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
8%
Kerd meg beszélgess vele erről.
2020. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%
Lehet rendelni ételt, a teló nemcsak FB-re alkalmas.
2020. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!