Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Adott egy 10 éves párkapcsolat, néhány év együttéléssel (28-30 évesek vagyunk)

A kapcsolat kezd ellaposodni

Nem kívánom a szexet, bár amikor van, sem jó nekem

A párom nem egy romantikus alkat...beszélgetni nem igazán szeret/tud és mostanság már m9nden idegesít...csak eszik, böfög, sörözik és ennyi

Ne értsétek félre, nem egy tapló paraszt, alapvetően egy rendes srác

A jövőnket sem érzem pénzügyileg biztosnak, ami abból ered, hogy egyszerűen nem tudom mennyi megtakarítása van és mennyit tud félretenni, van-e egyátalán félretett pénze...

Nem vagyok túlzottan anyagias, de alapja lenne a terveinknek, ami házasság, családi ház...stb

Hiába mondom h spóroljunk, ő mostis csak a nyaralás miatt nyavalyog


Szóval vannak problémák, amiket lehetetlen vele megbeszélni


Szerinte az egyetlen problémánk, hogy havi 2x szexelünk csak és és nem kívánom őt...hiába mondom neki, hogy lenne mit megbeszélnünk...ő csak legyint



2020. jún. 2. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nem egyszerű dönteni és mérlegelni kell. De szerintem 30 éves korban még nem vagy elkésve a váltásban. Ha tételezzük fel osszejonnel valakivel, aki tervez a kozeljovoben gyereket pl.
2020. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nem adsz esélyt magadnak, akkor ebbe a meleg szarba fogsz családot alapítani. Itt vagy 28 éves, gyakorlatilag már most is egyedül vagy, így akarod leélni az életed? Vagy majd 3 év házasság és egy gyerek után jössz rá, hogy nem bírod tovább? Ez jobb nem lesz, már eddig is próbáltad.
2020. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Addig lèpj le amíg nem csinálsz vmi hülyeséget!pl.gyereket.Ha most ilyen ez később csak rosszabb lesz.
2020. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!