Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha elviselhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elviselhetetlenül nyomaszt a párom múltja?

Figyelt kérdés

Mikor találkoztunk, szűz voltam. Ő nekem az első. Senki mással nem voltam még együtt előtte.

Neki azonban előttem tíz barátnője volt, és héttel volt szexuális kapcsolata.

Mérgez engem az egész gondolata. Nem tudok vele szexelni, mert így értéktelennek érzem az egészet. Nem tudom elviselni, hogy előttem más nőket is szexinek és szépnek talált. Majdnem minden nap sírok emiatt.



2020. jún. 3. 15:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Segítséget ilyen helyzetbe a pszihológustól kérj mert adott helyzetben ha netalántán kiderülne hogy a pasidnak van bőven vaj a füle mögött ezek alapján összeomlanál. Ha nem egyezik az értékrendetek akkor válts egy olyan férfira aki mellett nem azt érzed hogy egy szexgéppel jársz.
2020. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem ismert téged beérte azzal, aki volt. De most már te vagy itt neki, fontosabb vagy, mint az előző barátnői. Velük nem ment a dolog, veled pedig most igen.

Neked nem tetszettek előtte más fiúk?

Egyébként gondolj bele...téged több nőből választott ki. Nem pedig csak épp nem volt jobb, nem azért választott, hogy letudja a szüzességét, illetve kiélhette magát valamennyire. Kitapasztalhatta, hogy milyen nőre van szüksége és összejött veled, nekem ez inkább pozitív dolog.

Személy szerint én szűzzel nem jönnék össze, mert hamarabb lecserélne, mint aki már megtapasztalta, hogy milyen mással. Ne az legyen, hogy csak én jutottam neki, hanem engem válasszon, mert tényleg akar.

Ilyenekre próbálj fókuszálni, de valóban egy szakember többet tudna segíteni neked.

23l

2020. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

Neked sajnos, ha igy erzel, szinte a ferfiak 99,9%-aval igy ereznel. Kezelni kellene.

Maganyosan voltak ilyen mergezo gondolataim, de hogy egyutt lehetsz azzal, aki kellett neked, ez valami komoly gond.

Szakember nelkul nem hiszek, hogy elmulik.

2020. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
A fejedben kell rendet tenned. Ez olyan mentalitas, mintha nem tudnál emberként funkcionalni, mert megbénítana a félelem, hogy meghalhatsz bármikor mert rád zuhan egy repülő. 50% az esélye, mégsem rágódsz ezen, ugye? Na akkor ugyanígy tedd helyre magad az exeket illetően is.
2020. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az már egy jó alap, hogy látod, hogy az érzéseid irracionálisak. Ma teljesen normális az, hogy egy férfi 7 másik nővel lefeküdt előtted. Viszont ezt a szorongást nem tudod csak úgy kiiktatni az életedből, hogy belátod, hogy irracionális. Ez valami nagyon mély, nagyon régi szorongás, valószínűleg gyerekkorodból jön, valószínűleg komoly önértékelési hiányod van. Ezen önismereti módszerek tudnak segíteni, ha van egy külső nézőpont. Érdemes lenne elkezdened egy pszichoterápiát, ahol a terapeuta segít neked feltárni az érzéseid valós gyökerét, ez az egyetlen esély arra, hogy átvedd az irányítást az érzéseid felett és azok ne tegyék pokollá az életed.
2020. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%
Tele ez az oldal hetente síránkozó szűz pasikkal. Szerintem keress azok között, ha ekkora önbizalomhiányod van.
2020. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Ha nem tudod elfogadni, hogy nem te voltál az egyetlen nő az életében, akkor keress egy szűz pasit, akinek majd te leszel az első.

Nyilván valami kisebbségi komplexusodból adódik, hogy nehezedre esik ezzel megbirkóznod, de ha nem tudod kiölni magadból ezt a gondolkodást, akkor egyáltalán nem lesz jó hatással a kapcsolatodra.

2020. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem mindegy, hány éves. Ha ilyen 22-23, akkor dobd majd, mert ez egy hímringyó. Te is lefekszel majd másokkal még. ;)
2020. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!