Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a párom előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párom előtt elérzékenyülök, végre megnyugszok, elmondom neki hogy mi nyomta napok óta a "kis lelkem" és erre az a reakció, hogy nem vagyok normális minek sírok?

Figyelt kérdés

egy stresszes hét után végre elmondhattam a páromnak, hogy mi nyomja a kis lelkem, és pont amikor megnyugodtam elmondtam végre, hogy mi bántott, elkezdtem kicsit pityeregni. Ráadásul magamat hibáztattam, hogy milyen buta vagyok és pont megnyugodtam volna, csak egy kis simogatásra vágytam és már mosolyogtam is volna, erre keményen beszólt, hogy ő erre nem kíváncsi és nem vagyok normális.

Nagyon rosszul esik.

Pont az a bajom, hogy gyerekként is már olyan voltam, hogy nehezen mutattam ki az érzéseimet és most itt van ő , megnyílok neki és erre elintézi egy mondattal , hogy nem vagyok normális.

Mit kezdjek ezzel?

A párunktól ez normális reakció?

És ne értétek félre nem vagyok egy állandóan sírós nyafogós fajta, de ez normális reakció egy embertől aki elvileg szeret ?



2019. okt. 27. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Te választottad. Szeresd,becsüld meg
2019. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően nem normális, hogy nem áll melletted.
2019. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Savlekotő ***** válasza:
92%

A párunktól ez normális reakció?

Nem,csak olyan tuskóktól aki max p nát akarnak na azok szövege az erre nem kíváncsi,elhiheted ha terpesztesz arra már kíváncsi lesz,a lelkedre gondjaidra érzéseidre már nem.

2019. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem normális. Az empátia totális hiánya. Menekülj, mert ennél csak rosszabb lesz. Tapasztalatból beszélek.
2019. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem normális. Csereld le.
2019. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem normális, de azért kéne tudni a részleteket.

Csak mert ha éppen valamibe teljesen bele volt merülve vagy neki valóban komoly gondjai voltak és te előadtad másfél órán keresztül, hogy Julika csúnyán nézett rád a fénymásolóban, majd ezen pityeregtél, akkor valahol érthető.

2019. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy barom. Találsz jobbat
2019. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Tuti pszichopata. Gyorsan dobd ki.
2019. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért kiváncsi volnék, hogy a párod hogy' emlékszik minderre mielött normálisnak/abnormálisnak értékelném.
2019. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nyilván nehéz így megítélni, egy stresszes hét után vagyunk mindketten, és valószínű neki is elege van mindenből csak rosszul esik mert ha valaki elérzékenyül , akkor én nem így reagálok, hanem megvigasztalom.

Valószínűleg csak azért van, mert férfi és nem szereti ezt a lelkizést.

Mindegy , csak sajnálom mert olyan jó lenne , ha a barátom is lenne egyben de jobb ha legközelebb mással beszélem ki a dolgokat.

2019. okt. 28. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!