Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ez lenne a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez lenne a normális reakció? Ti nők, hogy állnátok ehhez, mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Az is lehet, hogy mostanra már ex barátnőmről van szó, sőt valószínű.


Szóval ex barátnőm az utóbbi fél évben igencsak felszedett pár kg-ot és hát így nem igazán kívánatos vele a szex, eléggé lehervasztó....


Már többször mondtam neki, hogy jöjjön el velem csak heti 1x 2 órára edzőterembe kicsit edzeni mozogni, de ő ahhoz fáradt és nincs kedve.

Van ideje rá amúgy bőven.


Ezt feladtam.


Majd vettem 2 biciklit, (szerencsére nem főváros belvárosában élünk) , oda is adtam neki ajándékba.


Majd az volt a kérdés, hogy ezt minek vettem neki.....mondtam neki, hogy nagyon keveset mozog egész nap csak ülő munkát végez utána is autóval jár és alapból is egészségtelen, nem árt valamennyi mozgás és ha nincs kedve edzőterembe járni legalább naponta menjünk el 1 órát biciklizni.


Erre szó szerint hozzámvágta a biciklit, hogy ha nekem ő így már nem tetszik akkor én soha nem is szerettem őt igazán, mert ha igen akkor így is kívánnám.

----> Ez teljesen igazságtalan szerintem, ennek semmi köze ehhez.


2019. dec. 21. 16:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez mintha lett volna már.
2019. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%

Pár kg nem a világ vége.. és igen, ha szeretsz valakit, nézzen ki akárhogy akkoris szereted és kívánod is.

Én ezt már tapasztaltam, szóval nem csak úgy mondom.

2019. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
Te paraszt vagy, ő meg hisztis.
2019. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
32%

Én viszont igazat adok neked, egy lusta pics**a a barátnőd.


ráadásul próbáltad normálisan megoldani, és nem otthagyni a fenébe.

2019. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
54%

Aki szereti a párját azt pont nem érdekli ha van rajta egy kis felesleg. Az én párom volt már mellettem 70 és 90 kiló is, mindenhogy szerettem, mindenhogy vonzódtam hozzá. Mert a vonzalom egy jó kapcsolatban nem csak attól függ, hogy hogy néz ki a párod.

Igaz nincs gondom a súlyommal de rengeteget melózom, én is hozzávágnék egy biciklit ahhoz, aki emellé még azzal cseszeget, hogy 2 órát kondizzak.

2019. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a saját igényem az, hogy kívánatos legyek a partneremnek és ne legyek disznó mellette. Szerintem teljesen normális dolog volt tőled, hogy próbáltad rávenni a mozgásra, ráadásul úgy, hogy veled együtt tegye, ha erre így besértődik, akkor hagyd a fenébe.
2019. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
52%

Ezt a sok álszent embert, ne higgy ám nekik!


Ha ez a kérdés fordítva lenne és nő tette volna fel, most mindenki igazat adna...


Amikor megismerünk valakit, nagyon is fontos a külső, ezt mindneki tudja mindig is téma és az is marad örökké, kell, hogy az ember vonzódni tudjon hozzá.


És itt nem arról van szó, hogy öregszik hanem elhízik.

Ami igénytelenség és lustaság.


És ez igen, ez a szex hátrányára válik.


Semmi köze ahhoz, hogy az ember szereti e a másikat, ez teljesen különálló ez a 2 dolog.


Szexelni akkor is tud az ember valakivel ha nem szereti.


Igen is lusta , te legalább teszel valamit, ő meg valószínűleg mereszti a lusta picáját.

Én majdnem napi rendszerességgel eljárok futni ilyenkor is télen is. Mert igényes vagyok önmagamra is.


Nálunk pont fordítva volt a barátom hízott el, elkényelmesedett.

2019. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
79%
Kíváncsi lennék, hogy két ennyire különböző értékrendű embert egyáltalán mi hoz össze. Ne is haragudj, kérdező, de iszonyú felszínes ismeretségen alapuló kapcsolat lehet(ett) a tietek.
2019. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
igen 8-as utólag mint kiderült az volt.
2019. dec. 21. 16:33
 10/35 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem szereted a barátnődet, innen indul minden probléma. Mi lenne, ha szülne és felszedne mondjuk 20 kilót terhesség alatt? Vagy striás lenne a bőre? Nyilván alapjaiban véve a mozgás terén igazad van, de ha ő nem akar mozogni, akkor nem fog.
2019. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!