Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt megbocsájtanátok a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megbocsájtanátok a feleségeteknek, hogy nagyon csúnyán átvert?

Figyelt kérdés

Ő nem nagyon akart gyereket, én igen, de aztán 1 éve "beleegyezett". Abbahagyta a fog.gátló szedését. Nagyon örültem neki, már régóta szerettem volna gyereket, teljesen beleéltem magam a dologba, teljesen olyan voltam mint egy nő: babaruhákat, babakocsit nézegettem a neten, oktató videókat néztem hogy kell pelenkázni, fürdetni stb.

1 évig próbálkoztunk, de mindhiába. Már azt hittem velem van a baj, hogy miattam nem jön össze, ki akartam vizsgáltatni magam, amikoris a feleségem közölte, hogy miatta nem jön össze a gyerek, mert spirál van neki feltéve, mert ő mégse akart gyereket. Engem nagyon összetört a dolog, fáj, hogy nem akar gyereket, de az jobban fáj, hogy azt mondta igen, de közbe nem.


Ti ezt megbocsátanátok? Én nem tudok semmit, össze vagyok zavarodva, még mindig szeretem őt.



2020. jún. 6. 20:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon fiatalok vagytok még a gyerekhez várjatok még vele. Utazzatok, szerezzetek új élményeket gyerekkel ráértek 5 év múlva foglalkozni. Egy gyerek nagyon sok időt energiát és pénzt igényel.
2020. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%
Most tényleg a kérdező a bűnös, azért mert 24 évesen akar gyereket? Véletlenül nem a nő, aki 1 évig hazudozott neki? Nem bocsájtanék meg neki, mert ez szerintem nem az a téma, amit meg lehetne bocsájtani. Egyébként nem úgy van már, hogy spirált csak annak raknak fel, aki már szült?🤔
2020. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Savlekotő ***** válasza:
98%

Normális párkapcsolatban nem egyik fél dönti el nő vagy férfi a gyereket a másik meg kész tényeket kap,normális kapcsolatban nem kell hazudni,mert nem fogadja el valaki a másik érveit,vagy másik fél a reakciótól és inkább hazudik. Itt a kapcsolattal van a baj. És ezt nem kell gyerekkel meg koronázni. Őszinte kommunikáció csodákra képes,ez ma nem megy ezért megy fatigra minden második házasság kapcsolat barátság. Ami meg biztos 90 % ban hogy ahol húszon évesen friss dologba jött a gyerek ott később kiborult a nem ezt a lovat akartam bili..

70F

2020. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
97%
Azt mindenki maga erzi mikor akar gyereket, ez mindkettojukre igaz. Ebbe a kapcsolatba most nem kellene. A hazugságot nem dijaznám, az őszinteség alapvető egy kapcsolatban.
2020. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%
Nőként írok. A gyerektéma az egyik olyan alap dolog, amiben nem lehet kompromisszumot kötni, mert a két gondolkodásmód, tehát hogy akar e gyereket vagy sem, kizárja egymást. Ha neked annyira fontos a gyerek, már akkor szakítanod kellett volna, amikor azt mondta, hogy nem akar gyereket. Nem kellett volna erőltetni, hogy "beleegyezzen". Gondolom, megijedt és ezért rakatott inkább spirált. Persze, szólhatott volna erről. A döntéséhez viszont joga van. Én a helyedben inkább örülnék, hogy mégsem lett gyerek. Csak gondolj bele, ha összejön. Egy olyan nőnek nem való gyerek aki nem akar és csak a férje kedvéért egyezik bele, mert nem fogja úgy szeretni, nem fog anyaként viselkedni. Csak a gyerek járt volna rosszul, hidd el. Váljatok el, ha ez neked olyan fontos és találj olyat, akivel azonos az értékrendetek ezen a téren.
2020. jún. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

De ha mégis megszereti a gyereket?

Az a baj azzal, hogy hagyjam el, hogy nem tudom. Vele terveztem az egész életemet, már általános iskola óta. Nem tudnám a holnapot sem elképzelni nélküle, nem hogy az egész életemet.

2020. jún. 7. 05:04
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket ráerőltetni senkire se lehet. Se a fèrfira, se a nőre. Nincs olyan, hogy hátha megszereti. Neki is akarnia kell. Pláne, hogy neki van nagyobb szerepe. Mèg fiatal vagy, ès èretlen a gondolkodásod. Azt látod, hogy jaj de cuki Niki egy kisbaba. Miközben nagyon nagy felelőssèg, ès az elsődleges szerepe rá hárulna, nem rád.

Beszèljètek ezt át èrtelmesen, mert úgy látom nektek mèg az sem megy. Mèg fiatal, elkèpzelhető,hogy nèhány èven belül változik, ès megjön a kedve. Viszont jelenleg ez nála igen távoli jövőkèp, hisz jó 10 èv múlvára tolná, ami lehet hogy csak időhúzás a rèszèről, mert jelenleg csak azt èrzi, hogy nagyon nem akar.

2020. jún. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%

Akkor te kapcsolat függő vagy.


Mint a szart otthagynam.

Aki egy ilyen volumenű dologban átvert, az másban is atfog, és későn döbbensz rá

2020. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja csak úgy megszeretni. Ez nem igy működik. Se éjjeled se nappalod a gyerek mellett. Nézz utána mi tortenik szülés után. Tele van nehézségekkel.Az anyának harmónia és támogatás kell. Egy biztos közeg. Gondolhatod hogy fogja érezni magat ha ezt ráerőltették.

Gyerekes még a te feldogasod is. Egy kapcsolatban meg ha hazudni kell, hát megette a fene. És ki tudja még miben hazudott már,vagy fog hazudni.Valószínű úgy van a dologgal mint te is, hogy a kapcsolathoz ragaszkodik,így hazudott. De ez nem megoldás. Ha nem közös a cél annak nincs jövője.

2020. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Savlekotő ***** válasza:

Berakatott spirált nem érted meg ugye,a szemedbe hazudott egy évig,látszik hogy minden vágya a gyerek,kiakart bújni alóla,bár lehet később akar de nem tőled mert erőszakos vagy,rá erőltetnéd mert te elképzelted a fejedben általánosba a cuki idillt.. Társ függő vagy erőszakos,ő meg védekezik és hazudik,és fog is,következő lépése hogy kifarol,és tervezhetsz újra.. Vagy belekényszeríted a gyerekbe akit utálni fog és kifog borulni a szaros bili a kapcsolatotokról.. Ez a kapcsolat úgy halott ahogy van,nem kell bele gyermek hogy szívjon a a gyerekes akarnok felnőttek ostobasága miatt.. Sajnos sokan akkor látnak mikor már kitolta a szemüket a büdös igazság és a szarkupac hazugság halmaz rájuk omlott. :(

70F

2020. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!